VYUŽITE - AKCIA KRÉMY NA OPALOVANIE   A   HYDROPEPTIDE PINK RESTORE NOČNÚ KOLEKCIU                        REGISTRÁCIA LEKÁROV A KOZMETOLÓGOV 0948 450 007      BALÍČKY PRE PROFESIONÁLOV - VÝPLNE, BIOREPEELCL3

LUXURY ANTI AGE EPIGENETIC SKINCARE

HYDROPEPTIDE VYVINUTÝ GENETIKMI

LUXURY ANTI AGING EPIGENETIC SKINCARE


Ako všetci vieme, naše gény určujú, ako vyzeráme a ako má naša pokožka starnúť.

Ale to nie je celý príbeh...
Epigenetika je veda o génoch, ktoré riadia naše bunky. 
 
Spoločnosť HydroPeptide urobila revolúciu v starostlivosti o pokožku, a to objavom – využitím sily peptidov ako signálnych molekúl na bunkovej úrovni. Patentované peptidy, ktoré sú súčasťou produktov HydroPeptide stimulujú gény, by začali bunky v pokožke fungovať tak ako v mladosti. Vďaka peptidom a stimulácii bunky odďaľujeme starnutie. Pôsobenim patentovaných peptidov dochádza k reštartu vlastnej bunky. Prípravky Hydropeptide pre profesionálnu starostlivosť v salónoch ako aj prípravky na domáce ošetrenie obsahujú viac ako 60 peptidov. Sú bohaté na antioxidanty, rastlinné kmeňové bunky, rastové faktory, kyselinu hyalorónovú a dalšie účinné výťažky. Táto výnimočná koncepcia s Epigenetikou osloví aj tých nanjnáročnejších zákazníkov. Produkty Hydropeptide majú vedúce postavenie v anti-age medicíne. Táto značka získala v posledných rokoch niekoľko prestížnych ocenení v Európe,v Azii a USA.
                                   

Naše anti-aging prípravky, výrobky určené na starostlivosť o tvár aj telo nájdete v najprestížnejších klinikách a v kozmetologických ordináciách v 24 krajinách. Koncepcia starostlivosti o pokožku s prípravkami HYDROPEPTIDE je založená na bohatých skúsenostiach a osloví aj tých najnáročnejších zákazníkov.
ČO SÚ PEPTIDY?
Peptidy tvoria základ inteligentnej stratégie boja proti starnutiu: tvoria ich stavebné kamene bielkovín, ktoré stimulujú bunkový metabolizmus. Pomáhajú stimulovať celú škálu procesov, ktoré prebiehajú v pokožke, ako napríklad  syntézu kolagénu. Peptidy môžu spustiť pozitívnu reťazovú reakciu jednotlivých účinkov. Medzi takéto účinky patrí podpora činnosti buniek, a tým uspokojenie osobitných potrieb náročnej pleti.

Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie pokožky: 
Posilnenie  prirodzenej obranyschopnosti pokožky,
Zvýšenie pružnosti pokožky,
Zlepšenie pevnosti pokožky,   
Celkový žiarivý vzhľad pokožky.
Peptidy prispievajú k hydratácii kože, výrazne redukujú vrásky, navraciú pokožke prírodný jas.
Rady prípravkov sú určené pre dennú starostlivosťale aj k profesionálnemu ošetreniu. 
 
Aktívne peptidy, zloženie pozostávajúce z komplexov peptidov a aplikácia najnovšej technológie zabezpečuje:
Viditeľné vyhladzujúce účinky
Vypínacie účinkyso schopnosťou intenzívnej regenerácie pleti
Posilňuje bunkovú kohéziu,
Spúšťa vlastné regeneračné procesy v pokožke,
Dodáva vlhkosť s hĺbkovým účinkom,
Aktivuje čerstvú syntézu extracelulárnej hmoty,
Stimuluje metabolizmus kolagénu a elastické vlákna pokožky.

HydroPeptide zaujíma vedúce postavenie  v anti-aging medicíne – Využiva silu peptidov na dosiahnutie skvelých výsledkov. Náše unikátne obalené peptidy posilňujú pokožku, umožňujú jej využiť svoj vlastný potenciál omladenia. Vďaka peptidom dochádza k reštartu vlasnej bunky.

V ČOM JE SÍLA PEPTIDOV?
VLR HYDROPEPTIDE TECHNOLÓGIE
HydroPeptide so svojou vlastnou patentovanou technológiou VLR je lídrom v oblasti anti-aging starostlivosti o pokožku. Technológia HydroPeptide používa vyváženú kombináciu rozmanitých peptidov, overenú na klinickej úrovni v rámci naďalej pokračujúcich výskumov. Výmieňa agresívne zložky v iných kozmetikách za peptidy, ktoré cielene odstraňujú vrásky, pigmentové škvrny a ďalšie problémy. Kozmetika HydroPeptide umožnila vytvoriť novú štandardnú anti-aging starostlivosť o pokožku.


HYDROPEPTIDOVÁ STAROSTLIVOSŤ O TVÁR A TELO
Cieľom HydroPeptidovej starostlivosti je urobiť pokožku tváre a telá mladistvú, pevnú, hladkú, žiariacu a vypnutú. Výsledok sa dostaví ihneď po ošetrení a s časom sa naďalej stupňuje. Aktivne peptidy rýchlo obnovujú zdravú štruktúru a hydrataciu pokožky. Starostlivo zvolena detoxikácia spôsobí omladenie kože. Každá procedúra HydroPeptide bojuje proti príznakom starnutia a pritom dáva možnosť aj nastaviť liečbu určitého problému: ako precitlivenosť, akné, hyperpigmentácia, tonus, vypnutia a iných problémov.
 
Našich 29 profesionálnych produktov ponúka širokú škálu možností liečby:
8 prípravkov zameraných na určitý problém pri starostlivosti o tvár
3 expresné prípravky proti stárnutiu tváre
5 úplných procedúr proti stárnutiu 
3 protokoly pre manikúru a pedikúru
5 protokolov prístrojového ošetrenia
sezónna starostlivosť o tvár, UV
 
PREČO PRÁVE HYDROPEPTIDE?
HydroPeptide ponúka viac ako 20 liečebných programov pre tvár celé telo, 21 produktov pre koncových zákazníkov. Tieto prípravky poskytujú okamžitý výsledok, ktorý budú Vaši pacienti vidieť, cítiť budú schopní ho naďalej udržiavať.