NOVÉ LETNÉ AKCIE  NA KRÉMY S UV OCHRANOU HYDROPEPTIDE, SOSKIN, DETSKÉ A CESTOVNÉ SADY DO 31.7                 NOVINKA - LUXURY PLASMA LINER - PLASON - OXYGENEO+  BIOREPEELCl3 -  IMEC 2019 CONFERENCE   

Botox pre Vaše vlasy a lekárska vlasová kozmetika DSD SIMONE DE LUXE

 
  


Ktorá žena by netúžila po nádherných kvalitných vlasoch plných veľkolepého objemu? 

Vravíte si - botox aplikovaný do vlasov, to sa dá? 

Botox na vlasy, ako vlasová kúra, je pomenovaním pre regeneračné ošetrenie vlasov, v ktorom sa nenachádza síce botulotoxín, alias klobásový jed, ale Botox je v tomto prípade len prezývkou pre unikátny produkt
vlasovej  DSD kozmetiky

Ide o liečivú luxusnú vlasovú kozmetiku určenú pre domácu starostlivosť a salóny.
Táto terapia má spevňujúci, regeneračný a objem zväčšujúci účinok na vlasy.
Unikátna liečivá molekula v DSD vlasovej kozmetike - šampónoch, balzámoch a maskách DSD, zaručuje viditeľný efekt pre Vaše vlasy. Neuveriteľný efekt spomínanej vlasovej terapie umožňuje výnimočná patentovaná molekula. Ide o molekulu, ktorá je čiastočne minerálneho a čiastočne organického pôvodu, pričom mikroskopické rozmery jej umožňujú preniknúť do samotného jadra vlasového vlákna. Ak sa následne zmieša s vodou, dokáže vytvárať akési siete, ktoré vyplnia chýbajúce miesta vo vlasových vláknach. Tak ho vlastne vystuží zvnútra, spevní a regeneruje. Vlasová kozmetika DSD prináša pocit luxusu a špičkovej starostlivosti.

Šampon 5.1.1 Botox Hair Therapy de Luxe obsahuje kyselinu hyaluronovou s rôznou molekulárnou hmotnostou, panthenol, hydrolyzovaný hodváb a extrakt medu. Doporučuje se pre vlasy, které sú krehké, suché, poškoďené vonkajšími ekologickými, tepelnými a/nebo chemickými faktormi. Pomáhá chrániť vlasovú pokožku, zlepšuje jej vzhlad. Tento hydratačný šampon poskytuje vlasom väčšiu pružnosť, mäkkost a lesk. Ak chcete urobiť niečo výnimočné pre Vaše vlasy, vlasova kozmetika DSD a kúra Botox -
5.2.1 Botox Hair Therapy de Luxe Balsam je to pravé ...

 

  


 


 
VVšetky produkty tejto rady DSD patria ku kozmeceutikam - teda aj liečivu, pretože majú účinnosť ako liečivo, ale pritom dávajú  pocit spokojnosti a komfortu, ktorými sa vyznačujú produkty vysoko kvalitnej kozmetiky. Základom produktu pre stimuláciu vlasov sú zložky, ktorých efektivita bola potvrdená klinickými a vedeckými štúdiami. Napríklad je dobre známy stimulujúci účinok na  vlasy - nukleozid adenozínu, inozitolu, derivátov purynu,  kofeínu , derivátov pyrimidínu (Ako zložiek nukleinových kyselín). Prítomnosť v prípravkoch purynových pirymidinových na tejto bazy a s ich obsahom zabezpečuje stimulujúci účinok podobný účinku minoxidilu (minoxidil JE derivát aminopyrimidinu, najúčinnejšieho známeho stimulátora Rastu vlasov). Na rozdiel od prípravkov na zaklade minoxidilu všetky stimulačné rastové  rady DSD Simone vlasovej kozmetiky nemajú syndróm z vysadenia a môžu sa aplikovať  ako liečebné kúry.


Mnohé produkty Simone so stimulujúcim účinkom obsahujú kapsaicín (extrahovaný z kajenského korenia). Ako preukázali výskumy z roku 2009 (Ehsan A, Toos S, Seirafi H, et al. Kapsaicín versus klobetasol pre liečenie lokalizovaného alopecia areata. Eur Acad Dermatol Venereol. 2009), Stimulujúce účinky kapsaicínu na  vlasoy pri liečbe-  alopécii nie sú slabšie, nez účinky silných glykokortikosteroidov.  Je známy tiež priaznivý vplyv kapsaicínu pri liečbe difúzneho vypadávania vlasov spôsobeného stresovými faktormi. DSD vlasová kozmetika tu veľmi pomáha. L


 
                        
Lekári, ktorí pracujú na vývoji produktu DSD s biotechnológiami, ktoré sa  používajú aj v trichológii. 
Preto sa v rade produktov stále obnovujú a dopĺňajú. Prípravky obsahujú tie najnovšie zložky s preukázanou účinnosťou. 

Napríklad pleťové vody:

Crexepil DeLuxe Classic Lotion č. 3.4.2
Čerstvé bunky DeLuxe koncentrát C. 3.4.3V
Capixil + Placenta šok DeLuxe č. 3.4.4
Science -7 DeLuxe Lotion C. 3.4.5 


DSD SIMONE DE LUX obsahujú najžiadanejšie látky v trichológii,  najnovšej generácie Capixil CEGABA.
Tieto Látky spájajú viaceré mimoriadne vlastnosti - výraznú stimuláciu rastu vlasov, protizápalovú aktivitu, nemajú pri tom žiadne vedľajšie účinky. Prítomnosť mentolu poskytuje príjemný pocit sviežosti.

Deriváty Kyseliny nikotínovej (nikotínamid, Metylnikotínan) výrazne zlepšuje prekrvenie vlasových folikulov. 
Extrakt zo Serenoa plazivého preukázal antiandrogénny účinok, ktorý je založený na blokovanie aktivity 5-alfa-reduktázy 2. typu a androgénnych receptorov, v  mieste na úrovni vlasových folikulov. Ako biogénne stimulačné prípravky DSD Simona obsahujú Placentárny extrakt, Kašičku (Kráľovské Zele), Extrakt z droždia, výťažky z koreňa lopúcha, listov žihľavy, rozmarínu, arniky, sírne aminokyselín -  celú radu rozpustných vo vode aj v tuku. DSD vlasová kozmetika obsahuje biologicky dostupné fermentované kvasinkami najvýznamnejšie stopové prvky - Zinok, Meď, Železo, Kremík.

Prípravky obsahujú výťažky z viac ako 25 druhov špeciálne vybraných rastlín pestovaných v ekologicky čistých oblastiach sveta.

Zložky, ktoré majú antimykotické, protizápalové, antibakteriálne aj odlupujúce vlastnosti potrebné na liečbu seboroickej dermatitídy Lupu, sú dermatológom dobre známe - Climbazol, Piroctone olamin, Kyselina salicylová, Komplex ovocných kyselín, Rezorcinol.  Kombinované účinky týchto prísad v šampónoch, peelingoch, pleťových vodácha a  sprejoch pomáhajú rýchlo a spoľahlivo odstrániť symptómy dermatóz, ako sú lupiny, svrbenie, zápaly. Kvôli prevencii poškodenia štruktúry vlasov, obnovenia už poškodených vlasov sú  v DSD vlasovej kozmetike použité odborníkom dobre známe zložky - Hydrolyzovaný keratín, Kolagén, Fosfolipidy, Ceramidy (sfingolipidy), Hydrolyzované hodváb, Panthenol, Extrakt z Červených Ras. Tieto k sa vyznačujú schopnosťou udržiavať vodu.

DSD vlasová kozmetika je bohatým zdrojom biologicky dostupného oxidu kremičitého, extraktu z olejnatej kamélii , extraktu kvetu orchidey, extraktu  olivy, lecitínu.