12 - 13 -14 OKTÓBER - IMEC 2023 - TROJDŇOVÝ KONGRES PRE LEKÁROV ESTETICKEJ MEDICÍNY NA ZÁMKU  V PEZINKU - PROGRAM KONGRESU V HORNEJ ČASTI www STRÁNKY - IMEC 2023             27.9  HYDROPEPTIDE WORKSHOP + MEZOPEEL PROTOKOLY    28.9  BIOREPEELCL3 WORKSHOP + NOVÉ PROTOKOLY    29.9 WORKSHOP - NOVINKA -  GENEO POLLOGEN GLO 2 FACIAL     29.9  WORKSHOP S MUDr. MICHAELA BLAŠKO - PBSERUM ENZÝMOTHERAPY - REDUKCIA LOKÁLNÉHO TUKU, LIFTING, REDUKCIA VAČKOV POD OČAMI, JAZIEV, CELULITÍDY - BEZPEČNE A ÚČINNE       16 - 20 OKTÓBER - INDIVIDUÁLNE ŠKOLENIA PRE LEKÁROV ESTETICKEJ MEDICÍNY  S MEDZINÁRODNÝM TRÉNEROM    26 - 28  OKTÓBER - JALUPRO WORLD MEETING - V ISTANBULE PRE LEKÁROV   2.OKTÓBER  - KADAVER - NOVACUTAN FILLER / FIGI FRANCE & MATRIX RECONSTRUCTER - V ISTANBULE PRE LEkÁROV   
assets/images/produkty/full/916-snimka-obrazovky-2018-07-26-o-182752png.png
Melanoceuticals CxTM<br>Depigmentačný, antoixidačný<br>zosvetľujúci concentrát<br>5 x 5 ml.          
Melanoceuticals CxTM<br>Depigmentačný, antoixidačný<br>zosvetľujúci concentrát<br>5 x 5 ml.          
assets/images/produkty/full/916-snimka-obrazovky-2018-07-26-o-182752png.png
assets/images/produkty/full/916-md-melanojpg.jpg
assets/images/produkty/full/916-913-md-antiagejpgjpg.jpg
MD:COMPLEX

Melanoceuticals CxTM
Depigmentačný, antoixidačný
zosvetľujúci concentrát
5 x 5 ml.          

Na sklade
                           MD:COMPLEX MELANOCEUTICALS  CxTM                               
  

DEPIGMENTAČNÝ,  REVITALIZAČY, ANTIOXIDAČNÝ A ZOSVETĽUJÚCI ÚČINOK 

MEZOTERAPEUTICKÝ DEPIGMENTAČNÝ KONCENTRÁT


BALENIE
5 x 5 ml.

VLASTNOSTI
Premýšľate o prvej liečbe, ktorú dostanete, keď skončí leto? Zbavte svojich pacientov hyperpigmentácie raz a navždy pomocou
MD: complex melanoceuticals. Táto kombinácia kyseliny tranexámovej, glutatiónu a ďalších účinných látok je bieliacim, antioxidačným a zjasňujúcim roztokom, na ktorý ste už dlho čakali. Začať budúcu sezónu s zrekonštruovanou a žiariacou pokožkou!

Melanogenéza je komplexný biochemický proces, ktorý závisí od rôznych exogénnych a endogénnych faktorov, čo vedie k nadmernej produkcii melanínu v lokalizovaných oblastiach, čo vedie k vzniku nevzhľadných škvŕn. Melasma je bežná porucha pigmentácie, ktorá postihuje predovšetkým ženy, charakterizovaná vývojom hyperpigmentovaných hnedastých, hnedých alebo sivých škvŕn, často symetricky rozmiestnených v rôznych oblastiach tváre (centrofaciálna, malárska, mandibulárna a čela). Hlavnou príčinou je vystavenie UV žiareniu,
ale vyskytujú sa aj ďalšie faktory, vrátane hormonálnych faktorov, genetickej predispozície, tehotenstva, porúch hipofisiaria, fotosenzibilizujúcich liekov, určitých kozmetických prípravkov a nedostatku vitamínu D.

MD: komplexné melanoceutiká kombinujú vysoké koncentrácie bieliacich, exfoliačných, antioxidačných a zjasňujúcich účinných látok, pôsobiacich v rôznych fázach procesu melanogenézy, ktoré blokujú vzhľad kožnej hyper-pigmentácie pri zachovaní integrity pokožky.


BIELIACE PRVKY
Aktivujte inhibičné mechanizmy v rôznych fázach procesu melanogenézy; inhibovať aktivitu tyrozinázy, zastavenie tvorby dopachinónu; blokujú produkciu eumelanínov (hnedá alebo čierna hyperpigmentácia) inhibíciou dopatautomerázovej aktivity a potláčajú prenos melanozómov z melanocytov do epidermálnych keratinocytov, čím sa odstraňujú kožné škvrny.

EXFOLIAČNÉ PRÍSADY 
Urýchľujú obnovu epidermy a zlepšujú prienik účinných látok do pokožky, zosvetľujú tón pleti, znižujú nedokonalosti a obnovujú jemnejšiu textúru.


ANTIOXIDAČNÉ A ANTIPIGMENTAČNÉ PRÍSADY
Zvyšujú jas, jemnosť a elasticitu pleti a podporujú rovnomerný odtieň pleti. Pomáha predchádzať starnutiu pokožky. Pomáha pri zrýchlenom procese obnovy a obnovy.


7 PREDNOSTÍ PRÍPRAVKOV MD: COMPLEX GENX
Patentovaná britská technológia GENX   
Zosieťovaný peptid s kyselinou hyalurónovou - dlhodobý prolongovaný účinnok mezoterapie
Vysoká koncentrácia peptidu s postupným uvoľňovaním aktívnych zložiek
Skutočne jedinečné zloženie prípravkov, ktoré umožňuje získať ojedinelé multifunkčné produkty

Špeciálny spôsob sterilizácii bez tepelného ničenia s membránovou filtráciou za studena,
ktorý zachováva uvedenú koncentráciu zložiek prípravku

Používané odborníkmi viac ako v 50 krajinách sveta
Špeciálny spôsob sterilizácii, ktorý zachováva maximálnuaktivitu látok
Vysoká kvalita surovín, vysoká kvalita a očistenie kyseliny hyalurónovej


 

CLINICALLY PROVEN RESULTS

Before and After 

POPIS
md:complexTM  melanoceuticals inhibuje rôzne fázy melanogenézie,
čím odstraňuje vady odtieňu pokožky a zamedzuje ich ďalšiemu vzniku. Normalizuje a zvyšuje aktivitu metabolických procesov, zabraňuje fotostárnutiu kože, zaisťuje rýchle obnovenie tkanív. Udržuje tonus, elasticitu a zaisťuje zdravý vzhľad pokožky.

 
INDIKÁCIA 
Hyperpigmentácia rôzneho pôvodu, ľahké a stredne ťažké chrono- a fotostárnutie kože, príprava kože k prístrojovému omladeniu, peelingu a obnovenie po nich.
 

 
ZLOŽENIE
 
Kyselina tranexamová:
Inhibuje syntézu melanínu tým, že blokuje interakcie melanocytov a keratinocytov, zabraňuje vzniku hyperpigmentácie vyvolanej UV žiarením. Znižuje riziko recidívu melasmy.

 
Alfa arbitun:
Blokuje biosyntézu epidermálneho melanínu inhibíciou enzymového okysličenia tyrosinázy a dioxyfenylalaninu, a tiež inhibuje dozrievanie melanozómov.

 
Glutathion:
Vysoko aktívny antioxidant. Inhibuje aktivitu tyrosinázy tak, že se viaže na stred tohto enzýmu obsahúceho meď. Spôsobuje tvorbu svetlého melanínu (feomelaninu) namiesto tmavého (eumelanínu).

 
Kyselina glykolová a citrónová:
Zrychlujú obnovenie buniek a penetráciu iných aktívnych látok. Uľahčujú odstránenie vrstiev keratinocytov obsahujúcích melanín, čím sa výrazne zosvetľujú pigmentované oblasti. Majú vyrazné antioxidačné a regeneračné vlastnosti.

 
Azeloglicin:
Inhibuje tyrosinázu vďaka potlačovaniu aktivity mitochondriálnej oxidoreduktázy a syntézy DNA. Potlačuje proliferáciu, má cytotoxický účinok na zoskupeniach melanocytov. Má vyrazný keratolitický, ukludňujúcí a antioxidačný účinok. Reguluje vylučovanie kožného mazu a znižuje výskyt komedónov.

 
Kyselina askorbová:
Znižuje riziko výskytu a intenzitu hyperpigmentácie, pretože blokuje syntézu melanínu a zachytáva voľné radikály. Tým napomáha rozkladu vyrobeného melanínu a inhibuje jeho polymerizáciu.

 
Kyselina kojová:
Deaktivuje tyrosinázu pomocou chelatácie iontu medi a potlačeniu tautomerizácie od dopachromu ku kyseline dihydroxyindol karbonovej (DHICA). Vplyvom tejto látky melanocyty prichádzajú o dendrity a znižuje sa  v nich obsah melanínu.

 


 
 
​APLIKÁCIA

 


Podobné produkty
Novinka medicals-cosmetics MCCOSMETICS NY MC Prof Organic Silicon & Dmae
Ampulky z organického kremíka a dmae
76,00 €
Novinka medicals-cosmetics HYDROPEPTIDE Polypeptide Collagel+ For Face
Polypeptidová maska na tvár 4ks
49,00 €
Novinka medicals-cosmetics DSD SIMONE DE LUX Šampón na rast vlasov. Stimulácia rastu vlasov aj pri hormonálnom vypadávaní.
7.1 Opium Shampoo 200 ml.
28,00 €
Novinka INFINI FILLER Mezoterapia na ochranu pleti proti starnutiu
Infini Premium Meso S
0,00 €
Akcia SOSKIN PARIS PROFESSIONAL Profi Nutri-lift Serum Booster
Koncentrát pre zpevnenie pleti -30% EXP. 08/23
0,00 €
medicals-cosmetics MD:COMPLEX Firming Regen CxFR
Vylepšenie elasticity, tonusu
metabolizmu buniek
5 x 5 ml.
0,00 €
medicals-cosmetics HYDROPEPTIDE PROFESSIONAL Profesionálny čistiaci gel Cleansing Gel 355 ml.
Čistiaci gel a tonikum s peniacim a kolagénovým peptidom. Epigenetika
0,00 €
Novinka medicals-cosmetics MCCOSMETICS NY Hydratačné pleťové tonikum 500 ml.
Facial Toner Mccosmetics
58,00 €
Novinka MCCOSMETICS NY MC Prof Argireline
Účinný prostriedok proti vráskam 10x2ml
122,00 €
instagramSledujte nás aj na Instagrame