AKCIA TÝŽDŇA   - 20 %  CASHMERE CLEANSE, MAKEUP MELT, HYDRO LOCK SLEEP MASK, MOISTURE RESET OIL, SLEEP PRETTY MINIBAR, DEW DUO TRAVEL MINI  DO 1.11         -20%   JALUPRO COLLAGEN DRINK DRINK - PATENTOVANÝ DOPLNOK VÝŽIVY PRE TVORBU KOLLAGÉNU A POSIĽNENIE IMUNITY,  PRI KÚPE 3 BALENÍ - HYDROLIFT MASKA ZADARMO DO  25.10      - 20 %  HYDROPEPTIDE VITAL EYES OČNÝ ROLLER     AKCIA  PRE PROFESIONÁLOV -15% MEZOTHERAPY MD:COMPLEX  DO 1.11      - 15 % JALUPRO DRINK    -15 %  PB SERUM INTENSIVE +     -15 %  PB SERUM DAILY,   - 15% PB SERUM SERUM COSMECEUTICALS   LIFT, SMOOTH, SLIM, DRAIN   COLLAGENASE, LIPASE, LYASE   DO 25.10   (Uplatníme na faktúre)           

 
Traumy a zmeny v kostnom tkanive a kĺboch ​​súvisiace s vekom spôsobujú početné poškodenia: bolesti, opuchy, stuhnutosť, čo výrazne ovplyvňuje kvalitu života. Malo by sa pripustiť, že zatiaľ čo ortopédia a chirurgický zákrok sú štandartne úspešné pri liečbe chorôb osteoartikulárneho aparátu, konzervatívna liečba pomocou obohatenej plazmy PRP (PRGF) je veľmi významná a účinná.
 
Vytvorenie regeneračného komplexu MeaPlasma sa stalo skutočným prielomom v chirurgickej a konzervatívnej liečbe väčšiny patológií.


Autoplazmoterapia v ortopédii: aký je prielom?
Terapeuti pracujúci s komplexom aj pacienti, ktorí zaznamenali relácie autoplasmoterapie:
Postupné znižovanie bolesti a opuchov a neskôr ich úplné vymiznutie
Obnovenie množstva synoviálnej tekutiny
Obnovenie mobility chorých kĺbov, zníženie rannej stuhnutosti
Závažný spazmolytický účinok a predĺženie remisného obdobia
Chirurgovia-traumatológovia hovoria nielen o významnom skrátení pooperačného obdobia, ale aj o znížení celkovej medikamentóznej záťaže na tele pacienta. Komplex MeaPlasma umožňuje znížiť počet analgetík a protizápalových prípravkov, ktoré sa zvyčajne používajú na zmiernení bolesti, alebo dokonca bez nich.


Biologický význam použitia komplexu sa prejavuje hodnotnými účinkami: 
• Urýchlenie regeneračných procesov - prebieha na bunkovej úrovni
• Stimulácia tvorby základných buniek, ktoré tvoria kosti, chrupavkové a spojivové tkanivo - fibroblasty, osteoblasty a chondrocyty.
• Zlepšenie krvného obehu v dôsledku zvýšeného rastu kapilárnej siete
• Zaistenie saturácie tkanív kyslíkom, ich dýchanie

Ďalšou výhodou tohto regeneračného komplexu je možnosť simultánnej aplikácie s inými konzervatívnymi a chirurgickými metódami liečby chorôb osteoartikulárneho aparátu, fyzioterapeutické postupy.


V čom je dosahovaný účinok?
Výraz „býčie oko“ je sto percent vysvetlený vlastnosťami produktu získaného z plazmy krvných doštičiek pacienta. Môžete to ľahko získať, ak máte špeciálne vybavenie a spotrebný materiál.
Za týmto účelom sa pomocou injekčnej striekačky odoberie malé množstvo krvi (obvykle 20 až 25 ml), potom sa umiestni do vákuových skúmaviek a odstredí sa, až kým sa nezíska autoplazma bohatá na doštičky. Okrem vysokého obsahu krvných doštičiek pozostávajúcich z bielkovín, vitamínov, hormónov nie je možná normálna funkcia kĺbov.

Produkt je vyrobený asi za 20 minút, po ktorom je získaný produkt vstreknutý do chorých kĺbov:
• Bedro
• Kolená
• Rameno
• Radiokarpal
• Lakeť
• Členok

Vstrekovanie sa vykonáva pomocou konvenčnej svalovej ihly a pre bedrové kĺby sa vyžaduje špeciálna ihla 8-10 cm. Po injekcii sa aplikuje náplasť alebo aseptický obväz.
Vyžaduje sa 5 až 10 takýchto sedení, ale po prvom zákroku sa objaví výrazná úľava - bolesť ustupuje, je menej začervenanie a opuch. Keď sa liečivý účinok postupne hromadí, zlepšenia sa stávajú ešte výraznejšími, čo možno považovať za remisiu, ktorá trvá oveľa dlhšie ako v prípade štandardnej liečby chorôb kostí a kĺbov.
 

Pre koho bol komplex vyvinutý?
Cieľovou skupinou MeaPlasma sú pacienti s akútnymi a chronickými ochoreniami pohybového aparátu.
Produkt je určený pre:
• Poranenia väzov a svalov
• Osteoartritída
• Osteoartritída
• Tendovaginitída a iná tendonitída
 
Priebeh liečby obohatenou  autoplazmou  nielen zmierňuje bolesť, kŕče a opuchy, ale tiež posilňuje svaly susediace s kĺbmi, zlepšuje výživu kĺbovej chrupavky, čo je veľmi cenné rovnako ako prevencia ďalšieho rozvoja existujúcich chorôb.
Regeneratívny komplex MeaPlasma PRGF (PRP) je netoxický, nespôsobuje alergie,
je úplne absorbovaný v tele a je dobre tolerovaný.

Kontraindikácie jeho použitia existujú, ale ich je len málo:
• Trombocytopenické stavy
• Zhubné nádory
• Zvýšená teplota akejkoľvek etiológie