POŠTOVNÉ ZADARMO OD 99.-      UVÁDZACIA AKCIA NA VNÚTORNÚ VÝŽIVU DO 1. 3 -  JALUPRO DRINK  S PATENTOVANÝMI AMINOKYSELINAMI,   AGE BREAKER  S PATENTOVOU INOVÁCIOU DEGLYCATING     PRE PROFESIONÁLOV - REZERVUJTE SI -   17.4.2020  ŠKOLENIE VÝPLNOVÉ TECHNIKY, 12 TECHNÍK PRE KRÁSNE PERY, BOTULOTOXÍN,  TEÓRIA AJ UKÁŽKY       18.4.2020  ŠKOLENIE NIŤOVÝ LIFTING ART LIFT, TEÓRIA A UKÁŽKY      (kapacita obmedzená max. 10 ludí)      INDIVIDUÁNE ŠKOLENIA NA OSOBITNÉ POŽIADANIE
DSD SIMONE DE LUX
TRAVEL SET
Cestovná sada s keratínom
Proti vypadávaniu vlasov
4.1 + 4.3 + 4.5
24,00 €19,00 € Na sklade

DSD SIMONE DE LUXE

CESTOVNÁ SADA NA VLASY


Cestovná sada skladajúca sa z troch prípravkov v balení po 50 ml v malej šikovnej taštičke. Obsahuje všetko čo potrebujete k starostlivosti o vlasy na cestách

4.1 Obnovující šampón s keratínom

Obnovujúcí šampón s keratínom patrí k prípravkom s dvojitým účinkom, ktoré stimulujú rast vlasov a zároveň zlepšujú ich štruktúru. Šampón obsahuje vysoko aktívny komplex stimulátorov rastu vlasov na základe placentárneho výťažku, materskej kašičky, vazodilatačnej zložky, inositol, adenosin, kofein, kajenského korenia, fytoestrogeny, vitamíny. Vďaka obsahu keratínu, kolagénu a pantenolu šampón nielen stimuluje rast vlasov, ale tiež výborne obnovuje poškodené vlasy. Po použití šampónu vlasy získávaju lesk, silu a objem.

4.3 Obnovujúca maska s kreatínom

Obnovujíca maska s keratínom patrí k prípravkom s dvojitým účinkom, ktoré stimulujú rast vlasov a zároveň zlepšujú ich štruktúru. Maska obsahuje komplex stimulátorov rastu vlasov na základe adenozinu a kofeinu, a tiež výtažkov z kajenského korenia, vitamínov a vazodilatačných zložiek. Okrem stimulácie rastu vlasov maska pôsobí hlboko na štruktúru vlasov a vďaka vysokej koncentrácii keratínu a lecitínu obnovuje poškodené vlasy. Po použití masky vlasy dlhodobo získávajú lesk, silu a objem.
 

4.5 Obnovujúce sérum s keratínom

Toto sérum patrí k prípravkom s dvojitým účinkom, ktoré stimulujú rast vlasov a zároveň zlepšujú ich štruktúru. Vďaka vysokej koncentrácii výtažku zo zeleného čaju toto sérum stimuluje aktivitu buniek vlasovej papily. Izoflavóny sóje spolu s vitamíno-minerálnym komplexom predlžujú fázu rastu vlasov. "Prchavé" alebo "vyparujúce sa" silikny dávajú vlasom lesk, jemnosť a objem, pritom sa nehromadia vo vlasoch. Keratín má vysokou substantivitu a podporuje rýchle obnovenie poškodených vlasov. Adenosin, ktorý sa nachádza v nanosomoch, stimuluje sintézu DNA a má tiež vynikajce hydratačné vlastnosti. Po použití séra vlasy dlhodobo získavajú lesk, silu a objem a ľahšie se češú. Pri aplikácii na pokožku má protizápaľový účinok. Môže se používať aj ako korektor vlasovej pokožky hlavy.

Podobné produkty
DSD SIMONE DE LUX GF VASOGROTENE GF SHAMPOO
Prírodný šampón s výživnými a rastovými faktormi 008
37,00 €
Novinka BEAUTE MEDITERRANAE HIGH TECH HYALURONIC HYDRA SERUM
Hydratačné a obnovujúce sérum
30,00 €
AGE BREAKER SKIN HEALTH
Vnútorná výživa
60 tabliet
89,00 €69,00 €
JALUPRO JALUPRO ACID DRINK
Aminokyselinový patentovaný drink alebo tabletky
48,50 €
INNO-TDS PROFI INNO-DERMA TDS RESTRUCTURER
21,60 €
SOSKIN-PARIS EYE CARE SERUM
Očné sérum na kruhy
a opuchy pod očami
39,80 €19,00 €
DSD SIMONE DE LUX ANTISEBORRHEIC LOTION
Vlasová výživa pri seborei
1.4
28,00 €
SOSKIN-PARIS CLARIFYING FLUID SPF25
Sérum proti pigmentácii
48,00 €28,00 €
DSD SIMONE DE LUX ROYAL JELLY + GREEN O2 LOTION
Kráľovské želé, Zelený kylík
4.4.1
33,00 €
Novinka BEAUTE MEDITERRANAE HIGH TECH HYALURONIC HYDRA SHAMPOO
Šampón pre suché a poškodené vlasy
30,00 €