NOVOROČNÁ AKCIA PRE PROFESIONÁLOV - IQ LIFT SKIN BOOSTER  -   KÚPTE 4 + 1 DOSTANETE GRÁTIS   Aminokyselinový booster aj s peptidmi a KH aktivuje syntézu dermálneho skeletu vďaka posilneniu aktivity fibroblastov a podporuje metabolizmus kožných buniek, čo vyvoláva fyziologické omladenie štruktúry dermis a zlepšuje výsledky akýchkoľvek estetických procedúr.  IQLIFT ESSENTIAL CREAM  -  KÚPTE 4 + 1 DOSTANETE GRÁTIS   Špeciálne vyvinutý vzorec tohto krému poskytuje šetrnú starostlivosť rôznym typom pokožky. Môže byť použitý samostatne alebo v kombinácii s autológnou plazmou alebo aminokyselinovým boostrom IQ Lift alebo MD Complex. Krém napomáha obnoveniu povrchového hydrolipidového plášťa kože, stimuluje aktivitu kožných buniek, znižuje výraznosť vrások. Profesionálne dodatočné ošetrenie pre pacienta na doma zarobené lekárom v klinike.   TRIACTIVE GEL-CREAM 50 ml. - KÚPTE 5 + 1 DOSTANETE GRÁTIS   TriActive GEL-CREAM 50 ml. Tento gélový krém bol vyvinutý špeciálne pre starostlivosť o citlivú a poškodenú pokožku. Aj po estetických procedúrach. Rýchlo upokojuje a obnovuje optimálnu úroveň hydratácie, zmenšuje citlivosť, MODRINY, zápal a začervenanie. Pomáha zmenšiť tmavé kruhy a vrásky v okolí očí. PLATÍ DO 20.1.2020
 
Novinka
APPLE STEM CELLS SHAMPOO
Šampón pre mastné vlasy
30,00 € Na sklade
BEAUTÉ  MEDITERRÁNEA COSMECEUTICALS

APPLE STEM CELLS DAILY USE SHAMPOO

Šampón pre denné použitie, ideálny pre mastné vlasy. 
Kombinuje výťažok z kmeňových buniek jabĺk, Royal Jelly a hydrolyzovaný keratín, kombinácia, ktorá zanecháva vlasy mäkké, lesklé a plné života, a tiež pomáha kontrolovať nadbytočný kožný maz.

POUŽITIE:
Šampón jemne masírujte na mokré vlasy a pokožku hlavy. Nechajte pôsobiť dve až päť minút a opláchnite veľkým množstvom vody, v prípade kontaktu s očami je potrebné ich ihneď vypláchnuť vodou. Pre dosiahnutie maximálnych výsledkov sa po šampónovaní odporúča použiť masku kmeňových buniek jablka beauté mediterranea.


Po viac ako 35 rokoch v oblasti kozmetiky vyvinul náš výskumný a vývojový tím špeciálne recepty, ktoré teraz používame pri vysoko kvalitných prísadach a koncentráciách v kozmetickej a vlasovej starostlivosti Beauté Meditteranae. Účinné prírodné látky pôsobia podľa veľmi špecifických požiadaviek pre pokožku: expresné línie, starnutie, strata pevnosti, dehydratácia pleti. Krása pleti znamená jednoduchú každodennú starostlivosť o našu pleť.

Po rokoch výskumu a jasne zameraného štúdia vyvinulo naše prestížne laboratórium rad kozmetických výrobkov pre všetky typy pleti s výnimočnými kvalitnými zložkami, ktoré majú skutočný viditeľný prínos pre pokožku. Veríme v účinné zloženia, takže každá fľaštička Beauty Maditerránae je skutočným otváračom krásy pre všetky typy pleti. 

V roku 2007 naše laboratórium získalo certifikát Ecocert, bolo priekopníkmi v získaní licencie a oprávnenia na výrobu ekologických výrobkov (Ekologicko-organických). Naše výrobky sú priamo prepojené s prírodným prostredím, máme veľké očakávania do budúcnosti pre výrobky vyvinuté na základe prírodných zdrojov, ktoré zaručujú mimoriadnu rovnováhu a vylepšenie stavu pleti.

Predstavujeme Vám náš prvý sortiment kozmetiky: Beauté Mediterránea. Náš  " ÚČINOK " vo fľaši Beaute Meditteranae. Ekologický minimalizmus a jednoduchosť. Vnútri je vedecké tajomstvo.
Podobné produkty
Novinka BEE VENOM LIFTING CREAM
Liftingový krém pre vylepšeniu vzhľadu pokožky
39,00 €
Novinka MICELLAR CLEANSING WATER
Čistiaca micelárna pleťová voda
23,00 €
Novinka EDELWEISS FACIAL BIO NIGHT
Nočný krém pre hydratáciu pokožky
39,00 €
Novinka 18K GOLD KERATINE MASK
Maska na poškodené vlasy
30,00 €
Novinka SNAIL BODY CREAM
Hydratačný telový krém
30,00 €
DSD SIMONE DE LUX KERATIN TREATMENT SERUM
Obnovujúce sérum s keratínom pre vyhladenie vlasu
4.5
37,00 €
Novinka DRAGON´S BLOOD REGENERATIVE CREAM
Krém pre výživu a regeneráciu pokožky
39,00 €
Novinka INSTANT PUFFINESS REDUCER
Sérum na oči, odstraňuje tmavé kruhy a vačky pod očami
39,00 €
Novinka HIGH TECH HYALURONIC EYE
Očný Hight Tech krém
39,00 €
DSD SIMONE DE LUX WONDERCELL LOTION
Vlasová výživa pre výraznú stimuláciu rastu vlasov
3.4.3A
40,00 €