AKCIA NA MÁJ - 20% NA SUN PRODUKTY S UVA/UVB OCHRANOU DO 30. MÁJA          NOVINKA - HYDROPEPTIDE VITAL EYES ROLLER OČNÝ KRÉM,  LESK NA PERY PERFECTING GLOSS SPRINGS PINK, AQUABOOST KRÉM NA ZMIEŠANÚ A MASTNÚ PLEŤ    ZĽAVY  PRE PROFESIONALOV  DO 30. 5 - 10 %  (uplatníme na faktúre na neakciový tovar)       PRI ZAKÚPENÍ 3 BALENÍ BIOREPEELCL3 4 ALGINÁTOVÉ MASKY ZADARMO      PRI ZAKÚPENÍ 5 BALENÍ BIOREPEELCL3 + 1 HYDRASÉRUM ZADARMO      PRI ZAKÚPENÍ 4 BALENÍ MD:COMPLEX  ANESTETICKÝ KRÉM 30 mg  ZADARMO        PRI ZAKÚPENÍ JALUPRO DRINK 30 BALENÍ  - 20%  ZĽAVA      10 x AQUASHINE + ANESTETICKÝ KRÉM 500 ML ZADARMO           5 x PBSERUM PLUS + 1 x PBSERUM PLUS ZADARMO
 
MD:CEUTICALS

MD:ULTRASENSE CLEANSER
Hydratačné, antioxidačné a obnovujúce čistiace mlieko 

29,10 € s DPH Na sklade
MD:CEUTICALS™  

MD:ULTRASENSE CLEANSER

JEMNÉ HYDRATAČNE,  ANTIOXIDAČNÉ

A OBNOVUJÚCE MLIEKO 

POPIS:
Tento prostriedok jemne čistí pokožku od make-upu a znečistení na pokožke,  pritom zachováva jej prirodzenú hydratačnú rovnováhu. Má ochranný, obnovujúci a hydratačný účinok. Zvyšuje účinnosť profesionálnych procedúr a domáceho ošetrenia, pretože obsahuje silné biologické antioxidanty (alfa-tokoferol) zvyšujúce úroveň syntézy kolagénu a bráni strate pružnosti dermis.

Chráni pokožku pred agresívnymi vonkajšími vplyvmi a neutralizuje voľné radikály. Olej jojoba preniká do horných vrstiev kože a bojuje proti starnutiu, podporuje hydratáciu a elasticitu pokožky, reguluje vylučovanie kožného mazu a bráni vzniku vrások.
Ceramidy chránia bunky epidermis a regulujú hladinu hydratácie pokožky.Vitamín E blokuje voľné radikály a zaisťuje prevenciu predčasného starnutia a kyselina linolénová napomáha aktívnu regeneráciu kože. Prostriedok sa hodí pre všetky typy pokožky, je hypoalergénny a nekomedogénny.

BALENIE
 200 ml


 
Podobné produkty
PB SERUM PBSerum daily oily skin
14 dňová liečivá kúra na mastnú pleť
39,00 €
IQlift TriActive gel cream
Regenerácia poškodenej pleti
42,00 €
TIMECODE TIMECODE BALANCE
Maska pre mastnú, aknóznu, pokožku
9,90 €
Novinka PB SERUM PBSerum daily acne
14 dňová liečivá enzýmová kúra
39,00 €
Novinka TIMECODE Timecode cranberry mask
Hrejivá čistiaca maska na mastnú pleť
9,00 €
Novinka TIMECODE Timecode Algi - twin Firming mask
Super hydratačná Anti-Age maska
9,00 €
INNEA INNEA HYDROLIFT MASK
Hydratačná liftinfová maska z biocelulózy
11,00 €
INNEA INNEA HYDRATE
Hydratačná sterilná maska z biocelulózy
9,90 €
TIMECODE TIMECODE SMART DEFENSE CREAM SPF 90
AntiAge ochranný UV 90 krém 3v1
33,00 €
Novinka INNEA Innea eye patch
Maska na oči
9,00 €