ZVÝHODNENÁ AKCIA PRE NAŠICH STÁLYCH KONEČNÝCH KLIENTOV - INFO VO VAŠOM MAILY (pozrite aj spam)               INFO PRE PROFESIONÁLOV - 6.11 ŠKOLENIE A PRAKTICKÝ TRÉNING - NIŤOVÝ LIFTING  - POKROČILÉ TECHNIKY PRE EXPERTOV S MEDZINÁRODNOU TRÉNERKOU Dr.ELANOU RUMANTCEV MATHEY MD PhD Z PARÍŽA    4.12 - ŠKOLENIE A PRAKTICKÝ TRÉNING - REDUKCIA LOKÁLNÉHO TUKU, BRUCHA, PODBRADKU, CELULITÍDY, SYSLÍKOV, STEHIEN - LIFTIND A KOLAGENÁZA PRE  PLEŤ - OMLADENIE KRKU - REDUKCIA VAČKOV POD OČAMI, JAZIEV, STRIÍ, CELULITÍDY          - INDIVIDUÁLNE ŠKOLENIA A TRÉNINGY PODĽA VAŠEJ POTREBY - INFO U BRAND MANAGEROV - ESTETICKÁ MEDICÍNA ( 0948 440 733 západ, 0948 094 852 východ)  A PRE KOZMETICKÉ SALÓNY ( 0948 948 449, 0948 903 007)      ŠKOLENIE  8.11 - BIOREPEELCL3 - REVOLUČNÝ PEELING A BIOREVITALIZÁCIA 
 
assets/images/produkty/full/1270-snimek-obrazovky-2019-09-02-v-232408jpg.jpg
assets/images/produkty/full/1270-snimek-obrazovky-2019-09-02-v-232408jpg.jpg
Novinka

ILLUMINATE OXYPODS KIT
Sada 6 ošetrení
Gel+OxyPod+Serum
Oxygeneo+

Na sklade
KAPSULE OXYGeneO +  ILLUMINATE

Illuminate OxyPods Kit

Sada 6 ošetrení - Gel + OxyPod + SerumNA TENTO PRODUKT SA NEVZŤAHUJE ŽIADNA ZĽAVA


 

Zjednotenie nerovnomerného tónu pleti
Zlepšenie pigmentácie
Zlepšenie textúry pleti
Vyhladenie pleti
Záruka mladistvého vzhľadu pleti


Kyselina kojová
Kojová kyselina je látka, která se extrahuje z různých druhů hub, zejména z kmenů Aspergillus. Vyrovnává tóny pleti a potlačuje tmavé skvrny a je významným antioxidantem, který eliminuje volné radikály.

 

Kyselina kojová  •• Extrakt z opuncie •• Vitamín C z karotky •• Alpha Arbutin
 

                       

Extrakt z opuncie - pozoruhodné složení tohoto extraktu mu dodává silnou antioxidační aktivitu, vysokou hydratační a rejuvenační schopnost. Tento produkt se používá pouze v prémiových přípravcích pro péči o stárnutí.

Alpha Arbutin - bezpečný přírodní bělící prostředek zajišťující rovnoměrný a světlejší tón pleti, snižující stupeň opálení kůže po vystavení UV záření

Extrakt z karotky - bohatý na karoteny a polyacetyleny, ochranné přírodní látky pohlcující volné radilály. Vyhlazení, hydrataci, antiaging, reparace okožky, fotoprotektivní účinky při opalování.

Vitamín C - zajišťuje aktivní projasnění pleti, snižuje produkci melaninu a zvyšuje metabolismus pleti. Rozpustný ve vodě, s vysokou mírou penetrace do pleti.Po ošetrení aplikujeme  

 Illuminate Serum  


Triglycerid kyseliny caprylové Extrakt z aminokyseliny Extrakt zo stromovej kôry  -

Extrakt z vanilky a prasličky  Jojobový olej a arganový olej -

Illuminate Serum aktívne ingrediencie

Extrakt zo stromovej kôry (Diacetyl Boldin) - najmodernejšie technológie prejasnenie pleti.
Okamžitá podpora presvetlenie a rovnomernosti pleti.

Extrakt z aminokyseliny (Undecylenoyl fenylalanín) - extrakt z fenylalanínu, esenciálne aminokyseliny s výrazným zesvětlujícícm účinkom na pleť. Priame ovplyvnenie produkcie kožného farbiva melanín.

Triglyceridy kyseliny caprylové - znižuje suchosť pokožky prostredníctvom zníženia straty hydratácie. Okrem toho pomáha zlepšiť dodanie vitamínov, pigmentov a ďalších obsiahnutých účinných látok.

Arganový olej - olej s obsahom vitamínu E a mastných kyselín, ktorý pochádza zo stromov pôvodom v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a zmäkčuje pleť. Ideálny produkt pre prirodzenú podporu pleti.

Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chróm, meď a zinok) vyživujúce a chrániaci pokožku pred voľnými radikálmi zo životného prostredia. Bežne sa používa na liečbu akné, spálené a popraskané kožu.

Výťažok z prasličky - okrem antiaging antioxidačných vlastností a protizápalových účinkov na akné a podráždenú pleť je extrakt z prasličky vďaka antibakteriálnym vlastnostiam vhodný pri výskyte vyrážok, spálenín a drobných odrenín.

Extrakt z vanilky - Vanilkový extrakt obsahuje špecifické antioxidanty, ktoré sú životne dôležité pre blahodarné účinky proti starnutiu. Pomáha spomaliť príznaky starnutia, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny. 
Podobné produkty
DERMAPEN Náhradné ihly
do W&O Dermapenu
0,00 €
MEAPLASMA PRGF Konektor pre spojenie striekačiek
Pri výrobe Plazma Výplne MeaFiller
0,00 €
Novinka BALANCE OXYPODS KIT
Sada 6 ošetrení
Gel+OxyPods+Serum
Oxygeneo+
0,00 €
medicals-cosmetics 2 Náhradné hlavice do Plasma Luxury Liner
Set-1 Mezohead + 1 Fractional head do Luxury PlasmaLiner
0,00 €
Novinka ILLUMINATE OXYPODS KIT
Sada 6 ošetrení
Gel+OxyPod+Serum
Oxygeneo+
0,00 €
medicals-cosmetics LUXURY PLASMA LINER IHLY Luxury Plasma Liner
25 kusov
0,00 €
NEO BRIGHT ECO
Kapsule do Oxygeneo+
10 ks.
0,00 €
Ihla Aquainjector 9 Pin
Multi Ihla 9 PIN
0,00 €
Novinka REVIVE OXYPODS KIT
Sada 6 ošetrení
Gel + Oxypods + Serum
Oxygeneo+
0,00 €