ZVÝHODNENÁ AKCIA PRE NAŠICH STÁLYCH KONEČNÝCH KLIENTOV - INFO VO VAŠOM MAILY (pozrite aj spam)               INFO PRE PROFESIONÁLOV - 6.11 ŠKOLENIE A PRAKTICKÝ TRÉNING - NIŤOVÝ LIFTING  - POKROČILÉ TECHNIKY PRE EXPERTOV S MEDZINÁRODNOU TRÉNERKOU Dr.ELANOU RUMANTCEV MATHEY MD PhD Z PARÍŽA    4.12 - ŠKOLENIE A PRAKTICKÝ TRÉNING - REDUKCIA LOKÁLNÉHO TUKU, BRUCHA, PODBRADKU, CELULITÍDY, SYSLÍKOV, STEHIEN - LIFTIND A KOLAGENÁZA PRE  PLEŤ - OMLADENIE KRKU - REDUKCIA VAČKOV POD OČAMI, JAZIEV, STRIÍ, CELULITÍDY          - INDIVIDUÁLNE ŠKOLENIA A TRÉNINGY PODĽA VAŠEJ POTREBY - INFO U BRAND MANAGEROV - ESTETICKÁ MEDICÍNA ( 0948 440 733 západ, 0948 094 852 východ)  A PRE KOZMETICKÉ SALÓNY ( 0948 948 449, 0948 903 007)      ŠKOLENIE  8.11 - BIOREPEELCL3 - REVOLUČNÝ PEELING A BIOREVITALIZÁCIA 
 
assets/images/produkty/full/919-skin-clearjpg.jpg
Skin Clear CxSC<br>Akné, mastná pleť<br> 5 x 7 ml.
Skin Clear CxSC<br>Akné, mastná pleť<br> 5 x 7 ml.
Skin Clear CxSC<br>Akné, mastná pleť<br> 5 x 7 ml.
assets/images/produkty/full/919-skin-clearjpg.jpg
assets/images/produkty/full/919-md-akne-2jpg.jpg
assets/images/produkty/full/919-skin-clearjpg.jpg
assets/images/produkty/full/919-md-acnejpg.jpg
MD:COMPLEX

Skin Clear CxSC
Akné, mastná pleť
5 x 7 ml.

Na sklade
MD:COMPLEX
 TM  SKIN CLEAR  CxSC

ČISTIACI A ANTISEBOROICKÝ KONCENTRÁT
PROTI AKNÉ A NA MASTNÚ POKOŽKU 


KERATOLICKÝ,  PROTIZÁPALOVÝ A REGENERAČNÝ ÚČINOK
MEZOTHERAPY 

 

BALENIE
5 x 7 ml

Najúčinnejšie prísady na zacielenie všetkých druhov akné, vrátane: komedónov, baktérií, zápalov a upchávajúcich pórov. Podpora jasnej a rovnomernej pokožky pri súčasnom zabránení budúcim postjazvám.

Vývin akné sa líši od veľmi mierneho po extrémne ťažký, ktorý sa vyznačuje prítomnosťou čiernych bodiek, bielych hláv, papúl, pustúl, uzlíkov alebo cýst. Akné je jedným z najbežnejších stavov pokožky. Je to porucha pilosebaceóznych žliaz v koži spôsobená štyrmi faktormi: hyperkeratinizácia pilosebaceóznych folikulov, zvýšená hladina mazu, zvýšená bakteriálna kolonizácia Propionibacterium acnes a zápal. Akné najčastejšie postihuje tínedžerov, ale veľa mužov a žien trpí akné u dospelých.

Keratolytické, baktericídne, adstringentné a fungicídne vlastnosti poskytujú kyselina salicylová a azeloglycín jemnú exfoliáciu a súčasne znižujú tvorbu mazu. Pomáha s hlbším prienikom do pórov, odstraňuje baktérie zodpovedné za zápalové akné (Propioniacterium acnes) a odstraňuje breakouts. Vďaka vysoko regeneračným vlastnostiam sa zjazvenie a post-zápalová hyperpigmentácia výrazne minimalizujú a odhaľujú zdravšiu a mladšie vyzerajúcu pleť.

Metionín stabilizuje hormóny a normalizuje tvorbu oleja v pokožke. Medzi prísady tiež patria lopúcha, šalvia extrakt, biela žihľava a Chamomilla. Tieto aktívne zložky sú spolu nevyhnutné na zníženie výskytu aktívneho akné.
Poskytujú silné antioxidačné, regeneračné, detoxikačné, upokojujúce a protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať začervenanie, opuchy a zápaly. Upokojuje a chráni pokožku počas liečby akné a zároveň hojí škodlivé bunky. Je tiež známy svojimi antimikrobiálnymi, antiseptickými a antibakteriálnymi vlastnosťami.
Multivitamínový komplex B2 + B5 + B6 a glykozaminoglykány zlepšujú mäkkosť a pružnosť pokožky. Tieto aktívne zložky pomáhajú urýchliť regeneráciu buniek a opravu tkanív v dôsledku jaziev po akné. Súčasne zachytávajú a zadržiavajú molekuly vody a poskytujú tak vysokú úroveň hydratácie pokožky.​

 

CLINICALLY PROVEN RESULTS

Before and After

 
7 PREDNOSTÍ PRÍPRAVKOV MD: COMPLEX GenX

-   PATENTOVANÁ BRITSKÁ TECHNOLÓGIA GENX -  ZOSIEŤOVANÝ PEPTID 
    S KYSELINOU HYALÚRONOVOU
-   VYSOKÁ KONCENTRÁCIA PEPTIDU S POSTUPNÝM UVOĽŇOVANÍM
    AKTÍVNYCH ZLOŽIEK
-   SKUTOČNE JEDINEČNÉ ZLOŽENIE PRÍPRAVKOV, KTORÉ UMOŽŇUJE
    ZÍSKAŤ OJEDINELÉ MULTIFUNKČNÉ PRODUKTY
-   POUŽÍVANÉ ODBORNÍKMI  VIAC AKO V 50 KRAJINÁCH SVETA
-   ŠPECIÁLNY SPÔSOB STERILIZÁCII,  KTORÝ ZACHOVÁVA MAXIMÁLNU
    AKTIVITU LÁTOK
-   ŠPECIÁLNY SPÔSOB STERILIZÁCII , KTORÝ ZACHOVÁVA   
    UVEDENÚ KONCENTRÁCIU  ZLOŽIEK PRÍPRAVKU
-   VYSOKÁ KVALITA SUROVÍN
-   VYSOKÁ KVALITA OČISTENIE KYSELINY HYALURÓNOVEJVYSOKÁ
    KVALITA OČISTENIE KYSELINY HYALURÓNOVEJ

ZLOŽENIE
Kyselina salicylová, azeloglycín, komplex vitamínov skupiny B (B2 (riboflavín), B5 (dexpanthenol), B6 (pyridoxín)), methionín, extrakt z koreňa lopúcha veľkého, extrakt zo šalvie lekárskej, extrakt z kvetov pŕhľavy, glykosaminoglykán, extrakt z kvetov kamilky pravej.
 

POPIS
md:complexTM SkinClear    
bojuje proti hlavným pričinám akné vďaka kombinácii najúčinnejších zložiek pôsobiacich na baktérie (Propionibacterium acnes) a pôsobiace na  zvýšenú produkciu kožného mazu. Má keratolitický, baktericidný a fungicídny účinok. Minimalizuje zápal, vznik jaziev a pozápalové hyperpigmentácie, udržuje zdravý rovnaký odtieň pleti.

 
INDIKÁCIA

Akné 1.-2. stupna, prevencia vyrážky v predmenštruačnom období a tiež behom perimenopauzy, vekom podmienenej zmeny, mastnej a zmiešanej pokožky , starostlivosť o mastnú pleť na hlave, antiseptická a ukludňujúca starostlivosť po čistení.
 
APLIKÁCIA 
 


ZLOŽENIE


Kyselina salicylová:

Má keratolitický, komedolitický, baktericídny a fungicídny účinok. Odstraňuje odumreté bunky nachádzajúce sa na povrchu pokožky a vnútri pórov. Je veľmi účinná proti P. аcnes vyvolávajúcích vývoj papul a pustúl. Má výrazné protizápalové účinky.

Azeloglicin:
Prospieva normálnej keratinizácii a bráni vzniku komedónov. Znižuje tvorbu kožného mazu a aktivitu P. acné. Má silný zosvetľujúcí a antioxidačný účinok, odstraňuje dokonca pozápalovú hyperpigmentáciu.
Extrakt z koreňa lopúcha veľkého:
Zlepšuje mikrocirkuláciu v kože, má výrazný protizápalový a antioxidačný účinok, rovnako tak protimikróbny, protipliesňový a antibakteriálny.  Zmenšuje počet uzavretých komedónov. Stimuluje syntézu kolagénu a tým mierni príznaky stárnutia.


Extrakt zo šalvie lekárskej:
Poskytuje aktívny protizápalový efekt (zmenšuje začervenanie, opuch a bolestivosť vyrážky). Má regeneračný, antimikrobiálny, antiseptický  a antibakteriálny účinok.

Komplex vitaminov B (Riboflavin + Dexpanthenol + Pyridoxin):
Majú aktívne antioxidačné účinky, regulujú metabolimus mastných kyselín (tak znižujú zápalovú reakciu), zrychlujú hojenie poškodených tkanív, odstraňujú ohniska zápalu, stimulujú lokálnu imunitu.


Extrakt z kvetov pŕhľavy:
Má antioxidačný, protizápalový, čistiaci, antiseptický účinok, napomáhá rychlému hojeniu vyrážky.

Extrakt z kvetov repíku pravého: 
Antioxidant, má protizápalový a antibakteriálny účinok, napomáhá rýchlemu hojeniu rán a znižuje tvorbu jaziev po akné.


COMPOSITION
Salicylic acid + Azeloglycine + Multivitamin B Complex B2+B5+B6 + Methionine + Arctium Lappa L. Root Extract + Salvia Officinalis Extract + Lamium Album Flower Extract + Glycosaminoglycans + Chamomilla Recutita Flower Extract

 

ENGLISH HERE


 

Podobné produkty
Novinka medicals-cosmetics DSD SIMONE DE LUX 7.1 Opium Shampoo 200 ml.
Šampón na stimuláciu rastu vlasov
28,00 €
medicals-cosmetics DSD SIMONE DE LUX 4.3 Keratin Treatment Mask 200ml.
Maska s keratínom pre zlepšenie štruktúry, proti vypadávaniu vlasov
37,00 €
Novinka medicals-cosmetics HYDROPEPTIDE PROFESSIONAL Profi Apple Peel 1 MiniBar
Intenzívny omladzujúci peeling
5ml
0,00 €
Novinka medicals-cosmetics DSD SIMONE DE LUX 004 Detox Deep Cleansing Lotion
Detoxikačný mlieko na hlboké čistenie pokožky hlavy
28,00 €
SOSKIN PARIS PROFESSIONAL Profi Clarifying Cream
Regeneračný krém s bieliacim efektom
150ml.
0,00 €
medicals-cosmetics DSD SIMONE DE LUX 3.1L Intense Shampoo 500 ml.
Šampón proti vypadávaniu vlasov a Alopécia
42,00 €
SOSKIN PARIS PROFESSIONAL Profi Eye Contour Filler
Očný profi krém výplň vrások
0,00 €
medicals-cosmetics DARČEK Čelenka Hydropeptide
Staroružová
0,00 €
medicals-cosmetics PBSERUM INTENSIVE PBSerum DRAIN +
Hyaluronidáza
Rozpúštanie kyseliny hyaluronovej
10 x 5
0,00 €