AKCIE  AŽ - 50 % DO VYPREDANIA ZÁSOB    ŠKOLENIA ESTETICKÁ MEDICÍNA - HORE NA LIŠTE - ZÁMOK ŠIMÁK PEZINOK -    5.6. - LENISNA / JUVELOOK - NOVÁ INOVATÍVNA FOORMULA - KYSELINY POLYMLIEČNEJ PDLLA - Dr. ALAN TIGIEV      24.5. - JALUPRO MASTER - NOVÉ POKROČILÉ PROTOKOLY A TECHNIKY - MUDr. MÁRIA PETRÁŠOVÁ   10.6. - PBSERUM - INOVATÍVNA REDUKCIA TUKU VĎAKA ENZÝMOM  - MUDr. MICHAELA BLAŠKO, Phd.      21.5 - PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA NOVINKY - KOŠICE     18.5 - HYDROPEPTIDE - SILA 77 PEPTIDOV - KOŠICE   21.6. - PBSERUM COSMECEUTICALS - ENZÝMOTERAPIA A INTELIGENTNÝ PEELING  16.9. - KOZMETOLOGICKÝ KONGRES S PRAKTICKÝMI WORKSHOPMI
assets/images/produkty/full/630-apipo-1000x1000jpg.jpg
Jalupro kolagén drink. Rýchlo a ľahko vstrebateľný HI-TEC Kolagén pre pleť, vlasy a nechty<br>15% peptanová forma.<br>
Jalupro kolagén drink. Rýchlo a ľahko vstrebateľný HI-TEC Kolagén pre pleť, vlasy a nechty<br>15% peptanová forma.<br>
Jalupro kolagén drink. Rýchlo a ľahko vstrebateľný HI-TEC Kolagén pre pleť, vlasy a nechty<br>15% peptanová forma.<br>
assets/images/produkty/full/630-apipo-1000x1000jpg.jpg
assets/images/produkty/full/630-snimka-obrazovky-2022-01-30-o-235049png.png
assets/images/produkty/full/630-snimka-obrazovky-2022-01-30-o-235002png.png
assets/images/produkty/full/630-snimka-obrazovky-2022-01-30-o-235027png.png
JALUPRO

Jalupro kolagén drink. Rýchlo a ľahko vstrebateľný HI-TEC Kolagén pre pleť, vlasy a nechty
15% peptanová forma.

Na sklade
49,00 € s DPH
ks
 
 JALUPRO ®  KOLAGÉN DRINK 
15% PEPTANOVÁ FORMA


 EXPRESNÁ TVORBA KOLAGÉNU !

HI-TEC PATENTOVANÝ ŠVAJČIARSKY KOMPLEX

INTENZÍVNA A EXPRESNÁ ÚČINNOSŤ TVORBY KOLAGÉNUNEŽIVOČÍŠNEHO PôVODU !
BEZ ALERGÉNOV, AJ PRE VEGÁNOV


OVERENÉ KLINICKÉ ŠTÚDIE !
ŠVAJČIARSKY KOLAGÉN
 

 


VLASTNOSTI
JALUPRO je unikátny biologicky aktívny kolagén pre omladenie pleti na základe presne vyváženej zmesi kolagénových aminokyselín: Glycín, L-prolín, L-lyzín 

PREČO JE JALUPRO KOLAGÉN JEDINEČNÝ?
Na trhu je veľa kolagénových produktov, avšak Jalupro Kolagén Drink je jedinečný patentovaný švajčiarsky kolagén
aj s potvrdenými klinickými štúdiami. 
Funguje rýchlejšie a účinnejšie než iné výživové kolagénové produkty na trhu.


PREČO JE JALUPRO KOLAGÉN DRINK ÚČINNEJŠÍ OD VŠETKÝCH KOLAGÉNOV?
Na rozdiel od iných kolagénových produktov, Jalupro Kolagén Drink neobsahuje kolagén živočíšneho ani rybacieho pôvodu!
Kolagénové produkty, ktoré poznátze z reklám sú všetky živočíšného alebo rybacieho pôvodu. To znamená že kolagén,
ktorý obsahujú tieto iné produkty sa musia najprv rozložiť v tráviacom ústrojenstve na maličké čiastky, čo predlžuje, spomaluje a ovplyvňuje ich vstrebanie a účinnosť.
Náš Jalupro Kolagén Drink obsahuje patentované kolagénové aminokyseliny - malé častice neživočíšneho pôvodu, ktoré pôsobia oveľa účinnejšie a intenzívnejšie vzhľadom na ovela vyššiu, rýchlejšiu a účinnejšiu vstrebatelnosť v našom tráviacom ústrojenstve. Tým Jalupro Kolagén Drink zabezpečuje rýchlejšie a účinnejšie výsledky.
 
DôVODY, PREČO UŽÍVAŤ JALUPRO DRINK 
POROVNANIE S INÝMI KOLAGÉNOVÝMI DOPLNKAMI STRAVY


1. Najlepsia forma absorbcii v tráviacom ústrojenstve 
Nie je podstatné to, čo sme prehltli, ale to, čo sa absorbovalo cez tráviací trakt do organizmu.
Ak užijete akékoľvek iné kolagénové tablety s obalom, práškom alebo kapsule naplneným živočíšnym alebo rybacím kolagénom
vo vnútri, potom sa všetko najprv musí rozpustiť, rozložiť, aby sa živočíšny kolagén začal rozkladať na menšie častice, aby bol schopný vôbec vstrebať sa.


2. Dostatočná kolagénová dávka 
Jeden sáčik je optimálna dávka na prevenciu nedostatku kolagénu v pokožke a jeho doplnenie.
V pripade akýchkolvek patologických stavový alebo pred chirurgickým zákrokom, môżete dávku zvýšiť maximálne na 3 vrecká denne. 


3. Pozostáva z aminokyselín, nie so živočíchov, preto je bez rizika alergickej reakcie 
Kolagénové aminokyseliny sú v porovnaní s  bielkovinami veľmi malé molekuly,
takže na ňu neexistuje alergická reakcia.


4. Skladá sa z kolagénových aminokyselín z ktorých sa skladá naša pokožka 
Pokožka je tvorená z 85% kolagénu typu 1, nápoj Jalupro obsahuje presne tie aminokyseliny, ktore ľudské telo potrebuje
na tvorbu kolagénu typu 1 (glycín, lyzín, prolín). Teda kolagénu potrebného pre pokožku, vlasy a nechty.


5. Neobsahuje žiadne iné prídavné látky, ako sú konzervanty, ochucovadlá, farbivá 
Je 100% bezpečný a overený klinickými štúdiami.

6. Je neživočíšneho pôvodu. Vhodné a odporúčané aj pre vegetariánov
Kolagénové aminokyseliny obsiahnuté v pripravku sú vyrobené vo farmaceutickom laboratórii
a nepochádzajú zo zvierat ako pri iných kolagénových produktoch

7. Forma kolagénu
Vyberte si kolagén v tekutej aminokyselinovej forme – je najefektívnejšia, pretože až 99 % užitej dávky sa vstrebe do tela približne v priebehu 1 minúty a telo ho ihneď distribuuje tam, kde je to potrebné. Jalupro Kolagén Drink je už hotový tekutý produkt, ktorý nie je potrebné pripravovať. Stačí naliať a užiť. Môžete si zriediť s vodou podľa vašej chuti. Zaberie vám to minimum času a vy viete, že vaša dávka bola dodržaná. 
8. Pôvod kolagénu
Kolagén v amionokyselinovej forme je ľahšie stráviteľný a ľudské telo ho v porovnaní s kolagénom hovädzieho pôvodu vstrebáva až 3 -násobne efektívnejšie. Jalupro Kolagén Drink je vo forme kolagénových aminokyselín a pre ľudské telo je prijateľnejší. Kolagénové aminokyseliny sú časti kolagénového reťazca, ktoré vie telo jednoducho spracovať. 


DOPORUČENIE
Minimálne odporúčané kúra - 3 mesiace 
Užíva sa na lačný žalúdok 30-60 minút pred ranajkami alebo 4 hodiny po jedle 
Rozpustiť minimálne pol pohára vody
Vypiť 1,5 litra vody denne
Doplňte stravu o dostatočný príjem aj C vitamínu, ktorý je klucový tiež na tvorbu kolagénu.
 
 
 


ZLOŽENIE KOLAGÉNOVÉHO  BOOSTRU JALUPRO DRINK
A JALUPRO TABLETS


 

L-GLICÍN, L-PROLÍN, L-LYZÍN
Pri tejto kombinácii sa optimalizujú metabolické procesy, procesy v pokožke  a zvyšuje sa syntetická aktivita fibroblastov.
Odporúča používať  samostatne ako doplnok stravy. Zároveň je ho možné užívať ako podpora pri estetických a kozmetických procedúrach (chemický peeling, laserová terapia, frakčnej fototermolýza, fototerapia (IPL), dermabrázia, ultrazvukový lifting, injekcie stabilizované kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu) Slúži aj ako príprava kože pred dermatoplastikou.

 
L-GLYCÍN
Doplnok výživy Glycín sa vo väčšine proteínov vyskytuje v malom množstve, výnimkou je kolagén a elastín. Nie je esenciálny, čo znamená, že si ho telo vie samo syntetizovať (vyrobiť). Normálna strava obsahuje približne 2 g glycínu denne. V organizme funguje predovšetkým ako prekurzor proteínov, či stavebný prvok. V centrálnej nervovej sústave, najmä v mieche, mozgovom kmeni a v sietnici, pôsobí ako utlmujúci prenášač nervových vzruchov. Pridáva sa do potravín ako sladidlo a zvýrazňovač chuti.
Glycín bol tiež doplnený v nízkobielkovinových diétach, čo malo priaznivý účinok na tlak krvi.

 
Mechanizmus, ktorým Glycín znižuje vysoký tlak krvi možno vysvetliť jeho participáciou v redukcii tvorby voľných radikálov, zvyšujúc dostupnosť oxidu dusnatého. využíva sa na stavbu bielkovín, udržiava zdravú prostatu, spomaľuje degeneráciu svalov, využíva sa pri stavbe RNA a DNA, nevyhnutný pre syntézu nukleových a žlčových kyselín, napomáha budovaniu ostatných aminokyselín v tele, opravuje poškodené tkanivá a podporuje hojenie, nevyhnutný pre centrálnu nervovú sústavu, využívaný pri kŕčovitých ochoreniach ako napríklad roztrúsená skleróza a rozvinutá svalová dystrofia, používa sa pri liečbe hypoglykémie, podporuje uvoľňovanie glukagónu, používa sa pri epilepsii, manickej, bipolárnej depresii a hyperaktivite, príliš veľké množstvo môže spôsobovať únavu, nápomocný pri zníženej funkcii hypofýzy. Rôzne štúdie naznačujú, že Glycín môže zlepšiť príjem a využitie kreatínu do organizmu, čo môže mať za následok získania väčšej sily a kvalitnejšej svalovej hmoty.
 
L-PROLÍN
Aminokyselina s veľkým významom pre človeka hlavne pri posilňovaní imunitného systému. Je súčasťou spojivových tkanív, ktoré úzko súvisia s imunitným systémom.  Chronické zápaly oslabujú imunitný systém, ktorého základné zložky- makrofágy, požierajúce cudzie antigény. I tieto patria zložením medzi spojivové zložky.
Prolín je  z chemického hľadiska unikátna aminokyselina. Ako jediná výnimka medzi aminokyselinami obsahuje sekundárnu aminoskupinu -NH-takže je vlastne α-iminokyselinou, hoci sa bežne radí medzi aminokyseliny.
Na tvorbu prolínu je v ľudskom organizme nevyhnutný dostatok esenciálnej aminokyseliny L-lyzín. Na zjednodušenie biochemických dejov je preto nevyhnutné podávanie aminokyseliny vo forme doplnku. Aminokyseliny lyzín a prolín hrajú dôležitú úlohu pri vytváraní povrchu ciev. Zabezpečujú hladký priebeh krvi cievami, eleminuje zachytávanie sa cudzích látok o steny ciev a tým i usadzovaniu lipoproteínov vo forme  sklerotických plakov. Lipoproteíny obsahujú 2 typy receptorov pre obidve aminokyseliny prolín a lyzín. Dostatok aminokyselín zamedzuje vytváraniu väzbových miest lipoproteínu na steny ciev a tým i vytvárane sklerotických plakov na cievach. Súčasne s dostatkom aminokyselín lyzín a prolín sa vytvára dostatok kolagénu, ktorý je potrebný a nevyhnutný na obnovu poškodených ciev. 
Vysoký obsah prolínu obsahujú kolagén, kvasnice ako i včelí med, do ktorého sa dostáva zo slinných žliaz včiel robotníc.
Kombinácia nutričných látok prolín, lyzín, vitamín C a zelený čaj dáva predpoklad do budúcna možnosti inhibovať vývoj rakoviny a metastazovanie buniek za pomoci prírodne sa vyskytujúcich ingredientov.
Prolín je jediná aminokyselina, ktorá nemá primárnu (voľnú) aminoskupinu, ale postranný reťazec v podobe cyklu, jedná sa teda o iminokyselinu. Vďaka svojej zvláštnej chemickej štruktúre má aj špecifické možnosti pri vytváraní priestorovej štruktúry bielkovin.
Zdroje: Vysoký obsah prolínu je v kolagéne a kvasniciach (2.32%). Včelí med obsahuje prolin (>180 mg/kg), ktorý do neho pridávajú robotnice z hltanových žliaz v priebehu jeho tvorby. Metabolizmus: Odbúrava sa cez glutamát na 2-oxoglutarát. Účinky: Je nevyhnutný pre tvorbu kolagénu, urýchľuje regeneráciu chrupaviek a väziva. Priemerný výskyt v proteínoch: 1.4%

L-LIZÍN
 
- podpora imunity
– podpora ciev a srdcovocievneho systému
– detoxikácia a trávenie
– zdravie kostí, svalov a pokožky
Poďme sa teraz pozrieť na všetky významné účinky, ktoré aminokyselina pre náš organizmus ponúka. Okrem erekcie, na ktorú sa najviac zameriam, je L-Lyzín veľmi prospešný aj pre imunitu, riešenie rôznych infekcií, zápalov a poranení a rovnako tak je dôležitý pre srdce, cievy, nervový systém a trávenie.

Pomáha pri zlepšení obranyschopnosti tela, najmä pôsobí protizápalovo a antibakteriálne
Druhým najlepším účinkom tejto aminokyseliny je podpora imunitného systému a obranyschopnosti.
Aminokyselina podporuje tvorbu protilátok, pôsobí antibakteriálne a protivírusovo,
Pomáha pri bežnom nachladnutí, ale aj pri opare a herpese.

Zaujímavosťou je, že pomáha aj pri genitálnom herpese, ktorý ale dúfam nebudete musieť riešiť.
Ak potrebujete zlepšiť hojenie rán po úraze alebo operácii, L-Lyzín určite odporúčam.
Podpora ciev a srdcovocievneho systému
Jedným z nezanedbateľných efektov je aj zlepšenie stavu kardiovaskulárneho systému. L-Lyzín chráni cievy a srdce a blokovaním lipoproteínov pri tvorbe krvných usadenín pomáha predchádzať ateroskleróze. Rovnako tak vďaka stimulácii kolagénu pomáha pri obnove ciev a pri zlepšení ich pružnosti aj pevnosti súčasne.
Detoxikácia a trávenie
L-Lyzín pomáha detoxikácii organizmu od olova a uľahčuje trávenie a vstrebávanie viacerých dôležitých látok. Pravidelné užívanie aminokyseliny podporuje lepšie fungovanie a zdravie celého tráviaceho ústrojenstva a najmä čriev.
Zdravie kostí, svalov a pokožky
L-Lyzín je dôležitý aj pre pohybovú sústavu. Jednak podporuje tvorbu svalových proteínov, ale zároveň je dôležitý aj pre vstrebávanie vápnika. Vďaka tomu zlepšuje rast a pevnosť kostí, čo sa dá využiť u detí aj u dospelých. Vďaka tomu, že stimuluje vytváranie kolagénu pomáha aj na pevnosť vlasov a zlepšuje stav pokožky.
Je dôležitý pre udržanie rovnováhy dusíka v organizme, podporu tvorby enzýmov a hormónov
Pôsobí upokojujúco na nervový systém a bolesti hlavy.
 Vďaka podpory ciev a zlepšeniu ich pevnosti a prekrvenia dochádza aj k lepšiemu fungovaniu stoporenia,
čo sa odrazí na kvalitnejšej erekcii. Pomáha pri zlepšení obranyschopnosti tela, najmä pôsobí protizápalovo a antibakteriálne. Pôsobí tiež veľmi dobre pri zotavovaní sa z úrazov a operácií, nakoľko znižuje vysokú hladinu triglyceridov v krvi a obnovuje zdravie pokožky. Zároveň podporuje vstrebávanie vápnika ale aj produkciu rastového hormónu, takže je dôležitý pri vývine kostí a svalstva

 
PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ V LIEČBE
Spevnenie pokožky, zlepšená kvalita pleti

Aminokyseliny podporujúce imunitu
Pri strate sily a obranyschopnosti
Aminokyseliny podpororujúce rast vlasov
Pri rednuti a vypadávani vlasov bola preskúmaná v klinických výskumoch !! 
Riedkych a krehkých vlasoch
Lámavých nechtoch
Alopécii
 
 
VYUŽITIE

TERAPEUTICKÉ INDIKÁCIE  v TRICHOLÓGII
zvýšenie stability vlasov pri trhaní(až o 15,17% po prvom mesiaci,o 20,3% zvýšenie po troch mesiacoch  
výrazné zosilnenie hrúbky vlasu (o 6,16% po mesiaci, o 9,18% po troch mesiacoch)


TERAPEUTICKÉ INDIKÁCIE  V ORTOPEDII A PRI ÚRAZOCH
Zlepšenie trofiky kostí po zlomeninách  
Regenerácia chrupavkovitých tkanív, najmä v prípade Osgood - Schlatterovej choroby
Tendinitídy


 TERAPEUTICKÉ INDIKÁCIE V ESTETICKEJ MEDICÍNE
fototerapii (IPL), dermabrázii a po ultrazvukovom liftingu.    
Po chemickom peelingu, pred a po laserovej terapii, frakčnej fototermolýzy,
Je vhodné užívať JALUPRO DRINK pred vykonaním estetických procedúr,
Foto- a chronostárnutie tváre a tela.


VÝSLEDOK
Posilnenie imunity, vhodné pri astmatických stavoch 
Fyziologické omladenie, vylepšenie  kolagénovej  štruktúry kože.
Aktivácia metabolických procesov, regenerácia normálnej štruktúry pokožky.
Dlhé nechty
Zlepšenie štruktúry vlasov
Posiľnenie kĺbov


FUNKCIE
Zlepšenie obranyschopnosti tela.
Posilňuje nechty a vlasy.
Regeneruje elastické vlastnosti kože prostredníctvom stimulácie syntézy kolagénu.  
korekciu výplňami, biorevitalizaciu, lazerové procedúry, fototerapiu, peelingy, atď.
Zvyšuje a predlžuje účinnosť estetických procedúr:
Aktívne bojuje proti príznakom stárnutia, zlepšuje aktivitu kožných buniek a vracia koži tonus, pružnosť a sviežosť

 
POUŽITIE
Odporúčanie - 2 až 3 balenia za sebou
Dávkovanie: 1 až 2 vrecúška denne
Rozpustite obsah sáčku v pohári vody, v ovocné šťave alebo v čaji.


OBSAH
Balenie obsahuje 30 sáčkov (14 ml).
JALUPRO DRINK
Čím viac je aminokyselín v koži, tým väčšia je životaschopnosť a počet buniek, tvoriacich kolagén.
Aminokyseliny obsiahnuté v prípravku JALUPRO DRINK kompenzujú zníženú aktivitu fibroblastov.
Tento proces súvisí nielen so starnutím. Spôsobujú ho aj ďalšie faktory: zlé stravovacie návyky, diéty, fajčenie, nadmerná fyzická záťaž, dlhší pobyt na slnku.
Postupom času aktivita fibroblastov - buniek produkujúcich kolagén - klesá, preto naša pokožka starne, stráca tonus a objem, objavujú sa vrásky a záhyby.
Jalupro drink - aminokyseliny dávajú potrebné podnety pre syntézu nového kolagénu.
Je unikátnou zmesou aminokyselín poskytujúca kožným fibroblastom potrebné látky.
 

KONTRAINDIKÁCIE
Autoimunitné patológie
Precitlivenosť na niektoré zložky prípravku
Tehotenstvo a dojče
nie
 


 
INÉ KOLAGÉNOVÉ DOPLNKY - VERSUS KOLAGÉN JALUPRO DRINK

 
Aby sme pochopili v čom sú aminokyseliny výnimočné musíme si pripomenúť základné pojmy. Kolagén - je to bielkovina. Momentálneje popísaných 28 druhov kolagénov, ktoré sa líšia podľa sekvencii (reťazcov aminokyselín), podľa záverečnej modifikácie a tiež podľa funkcií. V ľudskom tele je najviac zastúpený kolagén I. typu - 90% všetkých druhov kolagénu, ktorý je syntetizovaný organizmom, a je zložený z aminokyselín. Každý druh kolagénu obsahuje v každej tretej pozícii aminokyselinu Glycín, cca 30% všetkých aminokyselín; cca 20% je to aminokyselina - Prolín.

Syntéza kolagénu je to zložitý viacstupňový proces, ktorý prebieha tak v bunke, tak aj v medzibunkovom priestore. Jednoducho povedané organizmus potrebuje aminokyseliny, ako stavebné jednotky, z ktorých sa bude skladať kolagén. Tiež bude záležať aby pre tvorbu konkrétneho druhu bolo k dispozícii dostatočné množstvo a vhodný typ aminokyselín, dostačujúce množstvo enzýmov, a tiež aby pacient netrpel na genetické poruchy. Hlavná myšlienka: organizmus je to sebestačný systém, ktorý dokáže vytvoriť a upraviť takmer akékoľvek potrebné látky, podmienkou je aby všetky "stavebné jednotky" boli k dispozícii!


Teraz si predstavte, už vytvorený, hotový kolagén v iných výživových produktoch, ktorý sa dostane do tráviacej sústavy. Tu, ako každá veľká  bielkovina bude rozložený pomocou vhodných enzýmov na peptidy a aminokyselíny. To znamená, že hotový kolagén sám o sebe je veľmi veľká molekula, ktorá nie je schopná absorpcii v našom čreve, vstrebať sa dokážu len malé molekuly ako aminokyseliny, di- alebo tripeptidy (reťazca z dvoch alebo troch aminokyselín). Kolagén v tráviacej sústave bude musieť byť rozložený len do menších molekúl, z ktorých je vytvorený, časť z nich bude absorbovaná a časť bude vylúčená telom von. To znamená, že účinnosť potravinového doplnku je daná aj schopnosťou jeho vstrebávania a tiež je veľmi dôležitá biologická aktivita absorbovaných látok. Získaná časť kologenu v podobe rozložených aminokyselín je absorbovaná v tenkom čreve a potom je transportovaná do rôznych tkanív, kde sa znovu skladá do reťazcov aby vytvárala spätne kolagén, tieto procesy syntézy už prebiehajú v jednotlivých orgánoch lokálne.

 
OTÁZKA
"Dochádza k vstrebávaniu kolagénu cez tráviacu sústavu ak samotný kolagén v iných výživových produktoch
okrem Jalupro je pre samotné vstrebávanie veľký?

ODPOVEĎ
Áno, dochádza, ale tento kolagén počas vstrebávania podstúpi rade premien, časť bude využitá  a veľká ostatná časť bude vylúčená,
preto účinnosť nie je taká efektívna ako pri Jalupro - kolagénový booster.


Tento proces rozloženia je energeticky náročný pre naše telo, z dvoch smerov:
- rozloženie kolagénu a znova jeho tvorba vhodného typu kolagénu. Užívanie kolagénu nemá tak vysokú hodnotu pre omladenie pokožky, väčšinou aminokyseliny získané z kolagénu idú do iných orgánov, napríklad pre telo bude prioritou opraviť mikrotraumy väzív a chrupaviek, môžeme to sami vidieť na príklade: vrásky neboli, ale poškodené väzy budú bolieť.
Ak našim cieľom je zlepšenie kvality pleti, musíme pristúpiť k  požiadavke komplexne:
1.  Biologicky aktívne potravinové doplnky vo forme aminokyselín, ktoré majú konkrétne druhy aminokyselín určených na tvorbu kolagénu v pokožke! Tieto amynokyseliny majú vysoký stupeň absorpcie v črevách, sú kompatibilné s ďalšími liekmi, ktoré prijímajú pacienti.
2.   Tiež je dôležitá forma lieku - tekutá forma je vždy najlepšie vstrebateľná forma
3.   Rozmanitá strava bohatá na aminokyselinami - tuniak, krevety, losos, vajcia, hovädzie, sója.


Prečo biologicky aktívne potravinové doplnky sú nenahraditeľné len stravou?
Uvedieme taký príklad, či lekár zistí nedostatok vitamínu D, nepredpisuje komplex vitamínov, ale predpíše vitamín D, aby mohol pokryť nedostatok, ktorý vznikol v tele. Podobná situácia s našu pokožkou, vidíme zhoršenie kvality kože, ukazuje to na nedostatok určitých látok, ktoré musíme doplniť.
Tiež si musíme pripomenúť, že kolagén, ako každá bielkovina v tele, funguje určitý čas, následne musí byť rozložená na najmenšie zložky, ktoré sú potom vylúčené z organizmu. U mladých ľudí kolagénové výmena prebieha intenzívne, s vekom (od veku 35 rokov a hlavne u žien v období pred menopauzou) táto výmena klesá. Pre posilnenie obnovy kolagénu musíme používať určité stimulačné podnety, a práve užívanie "voľných aminokyselín" v Jaluprodrink v podobe potravinového doplnku neslúžia iba ako stavebné jednotky ale sú tiež podnetom na obnovenie štruktúry kolagénu, aby bola zaistená jeho funkčnosť.
Aj napriek tomu, že aminokyseliny budú určené pre pleť, organizmus ako šikovný systém, ak vidí nedostatok v tkanivách spojených s pokožkou, najskôr pošle aminokyseliny tam, napríklad ak vám padajú vlasy, alebo máte zvýšenú lámavosť nechtov, najskôr opraví tie miesta a potom aminokyseliny budú pracovať s pokožkou celého tela. Preto je doporučená kúra, ktorá trvá minimálne 3 mesiace, a či máte navyše vyššie popísané problémy, možno kúru predĺžiť o 1 mesiac.
Ďalšou vhodnou príčinou pre použitie aminokyselín - Jaluprodrink, je to podpora a udržiavanie výsledkov pri omladzujúcich ošetreniach - kozmetického ošetrenia, estetických a chirurgických zákrokov, dokonca dokážu podporiť účinok omladzujúcich pri domácej kozmetickej starostlivosti.

Keďže si naše telo už časom nedokáže vyprodukovať, kolagén samostatne, musíme dbať na ich dostatočný príjem z potravy. Kolagénové aminokyseliny sa starajú o našu celkovú pohodu, imunitu, určujú či budeme unavení, akú budeme mať náladu a starajú sa aj o kvalitu pokožky, nechtov a vlasov. Kolagénové aminokyseliny v našej pokožke sú ako tehly pri výstavbe domu. Podporujú pevnosť pokožky a bojujú s ochabovaním pokožky. Podporujú tvorbu kolagénu a tým zlepšujú stav pokožky, vlasov a nechtov. Zloženie špecialného aminokyselinového komplexu je patentom  spoločnosti  - Professional Derma, ktorého výrobky sa už niekoľko rokov efektívne používajú v zdravotníctve, chirurgii, stomatológii, oftalmológii, gastroenterológii a kardiológii.
Patent spoločnosti výrobcu zaručuje maximálnu absorpciu v tráviacom ústrojenstve, v čreve. Produkt má farmaceutickú úroveň očistenia. Jedinečnosť doplnku spočíva v tom, že sa skladá z aminokyselín v presne definovanom pomere a s pevnou stereometriou
Zároveň dodáva organizmu potrebné látky a má zaručenú najrýchlejšiu najúčinnejšiu vstrebateľnosť cez tráviacú sústavu potvrdenú klinickými štúdiami.


 

JALUPRO JE VEDÚCIM PRODUKTOM NA SVETOVOM TRHU

 

Podobné produkty
Novinka Šampón na farbené vlasy s Granátovým jablkom
Šampón chrániaci intenzitu farbených vlasov
15,00 €
Vzorka Violet Shampoo 4.1.1 10 ml. 2,00 € Posilňujúci sprej Kráľovské želé pre krásne vlasy. Dodáva vlasom lesk, pevnosť a objem.
4.4.1 Royal Jelly + Green O2 Lotion.
33,00 €
medicals-cosmetics Výživa na vlasy proti vypadávaniu. Intenzívna vlasová kúra pre obnovu rastu vlasov.
3.4.1 Forte Lotion.
36,00 €
Novinka medicals-cosmetics Sprej na zmatnenie pleti s mentolom a čiernej bazy
Čistiaci a zmatňujúci sprej proti akné
21,00 €
Novinka Šampón na suché vlasy s Bio výťažkami Acai, Aloe Vera
Vyživujúci a posilňujúci šampón na suché vlasy
15,00 €
006 Miracle Peeling Neutralizer
Neutralizátor peelingu
27,00 €
Novinka medicals-cosmetics Jalupro Long Lash
Sérum pre výživu a rast rias
39,00 €
medicals-cosmetics Mezoterapia na vlasy proti vypadávaniu vlasov. Revitalizačná kúra na vlasy vhodná aj pri alopécii a transplantácii vlasov.
DSD Mesohair Solution.
99,00 €
instagramSledujte nás aj na Instagrame