SME VÝHRADNÝ DISTRIBÚTOR - DERMALNE VÝPLNE.sk  PORUŠUJÚ NAŠE EXKLUZÍVNE DISTRIBÚTORSKE PRÁVA      NOVÉ ŠKOLENIE PBSERUM PRE LEKÁROV - 16.4.23 S MUDr. MICHAELA BLAŠKO  - REDUKCIA TUKU BEZ NEŽIADÚCICH ÚČINKOV !! -  LYPÁZA + LYAZA + HYALURONIDAZA + COLLAGENÁZA PRE REDUKCIU JAZIEV, STRII, CELULITÍDY, REDUKCIA VAČKOV POD OČAMI / MIESTA OBMEDZENÉ           WORKSHOP  HYDROPEPTIDE RETINOL BOOSTER  24.4.23      NOVINKY - PDLLA + HA / LENISNA A JUVELOOK   - PDNR / VITARAN         AKCIA - NA DERMÁLNE VÝPLNE DERMALSTYLE / NEMECKO - 30 %  - DO 15.4.23 - ZĽAVA AŽ NA FAKTÚRE

 

Exfoliačný peeling je už bežným rituálom, ktorý prináša skveké výsledky pri starostlivosti o vlasy. Rovnako tak, ako naša pleť, tak aj vlasová pokožka si zaslúži svoju starostlivosť. Aké sú benefity vlasových peelingov? Prečo by aj Vám nemal chýbať na poličke v kúpeľni. 

ČO JE TO EXFOLIÁCIA?
Exfoliácia, čiže peeling (scrub) je liečebný proces, pri ktorom dochádza k odstráneniu odumretých kožných buniek z povrchu pokožky. Tento proces sa používa pre obnovu pleti ale aj obnovu vlasovej pokožky a pomáha zachovať pokožku zdravú a vitálnu.

PREČO BY SME MALI POUŽÍVAŤ VLASOVÝ PEELING?
Samotná exfoilácia pomáha vlasovú pokožku hĺbkovo detoxikovať. Odstraňuje mastnotu, lupiny a usadené nečistoty. Po aplikácii je pokožka vyčistená, upokojená, bez svrbenia a pocitu zaťaženia. Efekt peelingu je viditeľný od korienkov po končeky, vlasové dĺžky sú lesklé, vlasy sú objemné, pocitovo ľahké a plné energie.
Čo je veĺmi podstatné, že takto očistená pokožka prepúšta ku korienkom oveľa viac výživných látok a Vy tak môžete pre výživu svojich vlasových korienkov urobiť maximum.


AKO SA PRODUKT POUŽÍVA?
Vlasový scrub sa výhradne aplikuje na vlasovú pokožku, kde sa krúživými pohybmi rozprestrie po celej ploche. V prípade hustých vlasov odporúčame vytvoriť jednotlivé časti, aby bol peeling nanesený rovnomerne. Po dôkladnom premasírovanie a opláchnutí nasleduje bežná vlasová starostlivosť a v prípade posiľnenia alebo liečby je vhodné aplikovať výživné vlasové vody podľa typu vlasov a vlasovej pokožky.
AKO ČASTO JE VHODNÉ PEELING POUŽÍVAŤ?
Peeling doporučujeme používať raz týždenne, ako hĺbkové čistenie vlasov.
Môžete tiež rovno do dĺžok aplikovať vyživujúcu masku a dokončiť váš bežný vlasový rituál. Znásobíte tak výsledný wow efekt.