16.9.2024 - IMEC 2024 - WORKSHOP COSMETHOLOGY DAY - ZÁMOK ŠIMÁK PEZINOK - ZLATÁ SÁLA - HOSŤ Z USA      REZERVÁCIA - 0948 948 449    REGISTRAČNÝ POPLATOK: 60 EUR.

Dermato-kozmetika Soskin Paris


OBJAVTE SOSKIN PARIS

"SOS"  PRE VAŠU PLEŤ

DERMATO - KOZMETIKA


94 % BIOKOMPABILITA S POKOŽKOU
Cielom zakladateľa DERMATO-KOZMETIKY značky Soskin Paris bolo vytvoriť kozmetickú líniu, ktorá je efektívna, ohľaduplná k pokožke a predovšetkým zameraná na starnutie, ale aj na rôzne typy a problémy pleti. V roku 1990 založil biológ Dr Alexandre DINGAS spoločnosť, ktorej produkty začal odporúčať len svojim pacientom. Tento biológ, sklamaný prvými skúsenosťami s francúzskymi laboratóriami, a silnym tlakom marketingu sa rozhodol, že vytvorí značku, ktorá pomôže jeho pacientom v omladení a riešení problémov pleti. V obave o svoju nezávislosť a nebyť ďalšou značkou, ktorej dominuje marketing a veľké skupiny, vypočúvala odborníkov a niektorých sa jej podarilo presvedčiť, že v ich mene a bez finančnej kompenzácie môže vyvinúť produkty, ktoré by odporučili svojim pacientom.
 

Alexia Dingasová


Príbeh zanietených biológov, manželov.
Sme rodinná firma, ktorá v súčasnosti pôsobí vo viac ako 40 krajinách. Vždy rozvíjame spoluprácu s našimi odbornými partnermi, dermatológmi a lekárnikmi a venujeme čas ich problémom. Naši formulátori využívajú informácie o rôznych typoch pleti a jedinečných očakávaniach našich zákazníkov. V SOSkin neveríme v univerzálne rutiny ani konvenčné reči. Naše investície sú venované formulácii a zostávame jedinými majstrami vo výrobe našich produktov. Spĺňajú tak skutočnú potrebu chrániť a rešpektovať Vašu pokožku.

 
Rešpektovať našu pokožku znamená v prvom rade rešpektovať jej prirodzený rytmus. Na zabezpečenie bariérovej funkcie pokožky a účinnú ochranu pred každodennými agresiami má naša pokožka prirodzenú schopnosť sa sama regenerovať. Tento mechanizmus sme rozlúštili a navrhli vzorce, ktoré sú ním inšpirované, aby boli lepšie tolerované. Prácou s pokožkou udržujú správnu rovnováhu medzi stimuláciou a toleranciou: tomu hovoríme „biokompatibilita“. Aby sme dosiahli biokompabilitu, vybrali sme zložky, ktoré pokožka ľahko vstrebe, eliminujú tie, ktoré by mohli spôsobiť podráždenie alebo alergické reakcie, a uprednostňujeme tie, ktoré zaručujú bezpečnosť a stabilitu receptúry.


BIOKOMPATIBILITA VIAC AKO 94 %
Vykonávame testy rekonštituovanej epidermy na posúdenie biokompatibility našich receptúr, ako aj klinické štúdie in vivo pod dermatologickou kontrolou. To zaisťuje, že vybrané zložky zostanú účinné, kým ich pokožka nepoužije, bez toho, aby spôsobili kožnú reakciu. Objavte našu víziu bezpečnej a čistej bio-krásy prostredníctvom našich vzorcov Soskin Paris!