AKCIE  AŽ - 50 % DO VYPREDANIA ZÁSOB    ŠKOLENIA ESTETICKÁ MEDICÍNA - HORE NA LIŠTE - ZÁMOK ŠIMÁK PEZINOK -    5.6. - LENISNA / JUVELOOK - NOVÁ INOVATÍVNA FOORMULA - KYSELINY POLYMLIEČNEJ PDLLA - Dr. ALAN TIGIEV      24.5. - JALUPRO MASTER - NOVÉ POKROČILÉ PROTOKOLY A TECHNIKY - MUDr. MÁRIA PETRÁŠOVÁ   10.6. - PBSERUM - INOVATÍVNA REDUKCIA TUKU VĎAKA ENZÝMOM  - MUDr. MICHAELA BLAŠKO, Phd.      21.5 - PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA NOVINKY - KOŠICE     18.5 - HYDROPEPTIDE - SILA 77 PEPTIDOV - KOŠICE   21.6. - PBSERUM COSMECEUTICALS - ENZÝMOTERAPIA A INTELIGENTNÝ PEELING  16.9. - KOZMETOLOGICKÝ KONGRES S PRAKTICKÝMI WORKSHOPMI

O značke Hydropeptide

 
pleťová kozmetika, profesionálna kozmetika, kozmetika na vrásky, kozmetika proti starnutiu, biokozmetika, pleťová kozmetika , krém na vrásky, krém proti starnutiu, očný krém, krém s peptidmi, hydropeptide, najlepšia kozmetika , vegánska kozmetika, omladzu
pleťová kozmetika, profesionálna kozmetika, kozmetika na vrásky, kozmetika proti starnutiu, biokozmetika, pleťová kozmetika , krém na vrásky, krém proti starnutiu, očný krém, krém s peptidmi, hydropeptide, najlepšia kozmetika , vegánska kozmetika, omladzu

 

EPIGENETIKA
 


Ako všetci vieme, naše vrodené gény vopred určujú, ako vyzeráme a ako budeme vyzerať za pár rokov...  
Ale to nie je celý príbeh ... 

PRÍBEH EPIGENETIKOV

Náš hlavný genetik Dr. Neal Kitchen a jeho jednovaječné dvojča Dale majú rovnakú DNA, ale nevyzerajú rovnako. Dôvod? Epigenetika. Faktory prostredia začínajúce v maternici signalizovali ich génom, aby sa prejavili inak. Môžete si všimnúť rozdiely v ich výške a štruktúre ich pokožky. Aj to bolo dôvodom, prečo sa Dr. Neal Kitchen začal venovať vede - Epigenetike.

Dnes už Dr. Neal a aj my vieme, že naše starnutie vieme ovplyvniť a to až o 60 %. Epigenetici už vedia ako zastaviť naše starnutie, ako stimulovať a omladiť naše bunky a pleť. Peptidové vzorce vyvinuté Epigenetikmi a spoločnosťou Hydropeptide pôsobia veľmi hlboko a s účinnosťou až na bunkovej úrovni DNA.
 ČO SÚ PEPTIDY?
Peptidy sú malé častice, ktoré využívame v kozmetickej starostlivosti o pleť. Peptidy v kozmetike Hydropeptide vedia stimulovať naše bunky a ich správne fungovanie. Pôsobenim patentovaných peptidov dochádza k reštartovaniu našej bunky a k jej omladeniu a ozdraveniu.
 
Pomocou epigenetickej vedy môžeme ovplyvniť, ako sa gény prejavia, a to "zapnutím naších génov" , ktoré začnú signalizovať našim  bunkám, aby sa správali zdravo, a vypnú gény, ktoré tak nerobia. Dochádza k intenzívnej prevencii starnutia a omladeniu pleti.

 
EPIGENETIKA A VAŠA POKOŽKA
Epigenetika sa vzťahuje na gény, ktoré riadia vaše kožné bunky. Tím genetikov HydroPeptide formuluje naše produkty s účinnými zložkami génovej signalizácie, ako sú peptidy, ktoré povedia bunkám vašej pokožky, aby sa správali zdravým a nádherným spôsobom.

 

 

VÁŠEŇ PRE PEPTIDY
Ako môžete usúdiť z názvu, v produktoch používame veľa peptidov. Milujeme peptidy, pretože sú jedným z najúčinnejších epigenetických nástrojov v starostlivosti o pleť a vo veľkej miere ich využívame v našich transformačných receptúrach. Nové peptidové vzorce stale sledujeme a vyvíjame. 


INOVATÍVNE PATENTOVÉ ZLOŽKY V PRODUKTOCH
Prípravky Hydropeptide pre profesionálnu starostlivosť v salónoch ako aj prípravky pre domáce ošetrenie  obsahujú ako jediné na svete až 66 nových peptidových vzorcov.

Kozmetické produkty pre domáce aj profesionálne použitie Hydropeptide sú však zároveň bohaté aj na ďalšie dôležité zložky ako: antioxidanty, prírodný retinol, patentovaný retinol Dr.Nimni, rastlinné kmeňové bunky z rôznych prírodných zdrojov, rastové faktory, 3D kyselinu hyalorónovú a dalšie účinné výťažky z prírody.

Kozmetika Hydropeptide neobsahuje: sírany, parabény, fosfáty. Je vegánska, nie je testovaná na zvieratách. Koncepcia Hydropeptide je založená na získavanie peptidových vzorcov priamo z čistej prírody.

Táto výnimočná koncepcia vyvinutá vedcami Epigenetikmi z Hydropeptide oslovuje aj tých nanjnáročnejších zákazníkov. Pleťová kozmetika Hydropeptide má vedúce postavenie v anti age medicíne. Značka Hydropeptide získala niekoľko prestížnych ocenení v Európe, Azii a USA.

           
                                          
   
                                                                                                                    International Medical Expert 
                                                                                                                                 & HydroPeptide