12 - 13 -14 OKTÓBER - IMEC 2023 - VSTUP ZADARMO PRE LEKÁROV  - PROGRAM KONGRESU V HORNEJ ČASTI STRÁNKY - IMEC 2023 - LEN 12.10 - VSTUP AJ PRE KOZMETOLÓGOV  16 - 20 OKTÓBER - INDIVIDUÁLNE ŠKOLENIA PRE LEKÁROV  26 - 28  OKTÓBER - JALUPRO WORLD MEETING - V ISTANBULE   2.OKTÓBER  - KADAVER - NOVACUTAN FILLER / FIGI FRANCE 

Prečo je peeling dôležitý.


 

Exfoliačný peeling je už bežným rituálom, ktorý prináša skveké výsledky pri starostlivosti o vlasy. Rovnako tak, ako naša pleť, tak aj vlasová pokožka si zaslúži svoju starostlivosť. Aké sú benefity vlasových peelingov? Prečo by aj Vám nemal chýbať na poličke v kúpeľni. 

ČO JE TO EXFOLIÁCIA?
Exfoliácia, čiže peeling (scrub) je liečebný proces, pri ktorom dochádza k odstráneniu odumretých kožných buniek z povrchu pokožky. Tento proces sa používa pre obnovu pleti ale aj obnovu vlasovej pokožky a pomáha zachovať pokožku zdravú a vitálnu.

PREČO BY SME MALI POUŽÍVAŤ VLASOVÝ PEELING?
Samotná exfoilácia pomáha vlasovú pokožku hĺbkovo detoxikovať. Odstraňuje mastnotu, lupiny a usadené nečistoty. Po aplikácii je pokožka vyčistená, upokojená, bez svrbenia a pocitu zaťaženia. Efekt peelingu je viditeľný od korienkov po končeky, vlasové dĺžky sú lesklé, vlasy sú objemné, pocitovo ľahké a plné energie.
Čo je veĺmi podstatné, že takto očistená pokožka prepúšta ku korienkom oveľa viac výživných látok a Vy tak môžete pre výživu svojich vlasových korienkov urobiť maximum.


AKO SA PRODUKT POUŽÍVA?
Vlasový scrub sa výhradne aplikuje na vlasovú pokožku, kde sa krúživými pohybmi rozprestrie po celej ploche. V prípade hustých vlasov odporúčame vytvoriť jednotlivé časti, aby bol peeling nanesený rovnomerne. Po dôkladnom premasírovanie a opláchnutí nasleduje bežná vlasová starostlivosť a v prípade posiľnenia alebo liečby je vhodné aplikovať výživné vlasové vody podľa typu vlasov a vlasovej pokožky.
AKO ČASTO JE VHODNÉ PEELING POUŽÍVAŤ?
Peeling doporučujeme používať raz týždenne, ako hĺbkové čistenie vlasov.
Môžete tiež rovno do dĺžok aplikovať vyživujúcu masku a dokončiť váš bežný vlasový rituál. Znásobíte tak výsledný wow efekt.