REZERVUJTE SI DÁTUM 16.9.2024 - IMEC 2024 - WORKSHOP COSMETHOLOGY DAY - ZÁMOK ŠIMÁK PEZINOK - ZLATÁ SÁLA - HOSŤ Z USA. REZERVUJTE SI MIESTO U BRAND MANAGERKY - 0948 948 449. REGISTRAČNÝ POPLATOK: 60 EUR.

O značke DSD Simone de Luxe
 

 
DSD SIMONE DE LUX NIE JE DROGÉRIA,

JE TO KOZMECEUTICUM.VYVÝJAME PATENTOVÉ LIEČIVÉ ZLOŽKY, KTORÉ POMÁHAJÚ 

A STIMULUJÚ VAŠU KORUNU KÁSY


 


Prečo dôverujeme starostlivosti o vlasy produktom Divination DSD?

Všetky výrobky z tejto rady sa vzťahujú na kategóriu kozmeceutiky, pretože majú aj silu liečivých prípravkov, ale zároveň vám poskytujú pocit luxusu, potešenia a pohodlia, ktoré sú súčasťou kvalitnej kozmetiky.

Výrobky DSD inhibujú výrazné terapeutické účinky, intenzívne ovplyvňujú rast vlasov, tlmia príznaky zápalu v prípade seborey a lupín, dokonale obnovujú štruktúru poškodených vlasov. Bezpečnosť týchto výrobkov bola potvrdená nielen klinicky, ale aj nesmiernymi skúsenosťami lekárov a používateľov týchto výrobkov s ochrannými známkami, ktoré boli získané v mnohých krajinách po celé desaťročia.
Je ťažké nájsť inú trichologickú škálu produktov, ktoré by obsahovali tak dobre premyslený komplex aktívnych zložiek.

 
Všetky produkty určené na stimuláciu rastu vlasov sú založené na zložkách, ktorých účinnosť je klinicky potvrdená a má vážny vedecký základ. Je teda dobre známe, že nukleozid adenozín, inozitol, purínové deriváty, najmä kofeín, ako aj deriváty pyrimidínu (v rámci hydrolyzátov nukleových kyselín) majú stimulačnú aktivitu na rast vlasov. Deriváty purínových a pyrimidínových báz prítomné v takýchto výrobkoch pomáhajú dosiahnuť stimulačný účinok porovnateľný s účinkom minoxidilu (minoxidil je derivát aminopyrimidínu, najsilnejšieho zo všetkých známych stimulantov rastu vlasov. Na rozdiel od prípravkov na báze minoxidilu sú všetky vlasy DSD rastové stimulanty nemajú bumerang účinok a môžu sa používať v stále.
Mnoho výrobkov z radu DSD s deklarovanou stimulačnou aktivitou obsahuje kapsaicín (extrahovaný z kajenského korenia). Štúdie uskutočnené v roku 2009 (Ehsani A, Toosi S, Seirafi H a kol. Kapsaicín vs. klobbetasol na liečbu lokalizovanej alopécie areata. Eur Acad Dermatol Venereol. 2009) preukázali, že stimulačná aktivita kapsaicínu pri liečbe nepravidelnej alopécie je nie je nižšia ako aktivita silných glukokortikosteroidov. Pozitívna úloha kapsaicínu v liečbe difúznej alopécie vyvolanej stresovými faktormi je tiež dobre známa.


Biotechnológovia a lekári, ktorí sa podieľajú na vývoji produktov DSD, sú na špici trichológie a práve vďaka tejto skutočnosti neustále inovujúci rad výrobkov obsahuje najnovšie prísady s preukázanou aktivitou. Teda pleťové vody 3.4.3 Čerstvé bunky de Luxe a 3.4.4. Capixil + Placenta shock de Luxe obsahujú najžiadanejšie trichologické prostriedky poslednej generácie, ako sú Capixil a CEGABA, ktoré kombinujú mimoriadne vlastnosti - výrazný stimulačný účinok na rast vlasov a absenciu akýchkoľvek vedľajších účinkov.
Deriváty kyseliny nikotínovej (nikotínamid, metylnikotinát) významne zlepšujú krvný obeh vo vlasových folikuloch. Extrakt zo Saw Palmetto vykazuje preukázaný antiandrogénny účinok, blokuje aktivitu 5-alfa reduktázy typu 2, ako aj receptory pre androgény na úrovni vlasových folikulov. Ako biogénne stimulanty obsahujú produkty Simone placentárny extrakt, materskú kašičku, kvasnicový extrakt z koreňa lopúcha, extrakt z listov žihľavy, rozmarín, arniku, aminokyseliny obsahujúce síru, adekvátny komplex vo vode rozpustných a v tukoch rozpustných vitamínov, biologicky dostupný fermentované základnými mikroelementmi Saccharomyces, ako je zinok, meď, železo a kremík. Prípravky zahŕňajú výťažky z viac ako 25 druhov špeciálne vybraných rastlín z ekologicky čistých oblastí sveta.
 
Ako prísady vykazujúce fungicídne, protizápalové, antibakteriálne a exfoliačné vlastnosti, ktoré sú potrebné na liečbu seboroickej dermatitídy a lupín, výrobky zahŕňajú také zložky ako climazol, piroktoneolamín, kyselina salicylová, komplex ovocných kyselín a rezorcinol, ktoré sú v dermatológii dobre známe. . Kombinovaný účinok týchto zložiek obsiahnutých v šampónoch, peelingoch, krémoch a sprejoch pomáha rýchlo a spoľahlivo eliminovať príznaky dermatózy, ako sú lupiny, svrbenie a zápaly, a reguluje lipidovú rovnováhu. Po odstránení príznakov je možné výrobky dlhodobo používať ako prevenciu ako podporný prostriedok.
 
Aby sa zabránilo poškodeniu štruktúry vlasovej šachty a obnoveniu poškodených vlasov, výrobky obsahujú známe zložky, ako je keratín, kolagén, fosfolipidy, ceramidy (sfigolipidy), hydrolyzovaný hodváb, panthenol, extrakt z červených rias so známymi vlastnosťami zadržiavania vody, diatomické riasy, ktoré sú jedným z najbohatších zdrojov biologicky dostupného kremíka, výťažkov z rastliny Sasanqua Camellia a kvetov orchideí, extraktu Olea Europaea a lecitínu. Mentol vytvára príjemný pocit sviežosti.

Sme si istí, že akonáhle budete mať ocenené produkty DSD, budete ohromení nielen ich maximálnou účinnosťou a kvalitou, ale získate aj skutočný estetický pôžitok.