AKCIE  AŽ - 50 % DO VYPREDANIA ZÁSOB    ŠKOLENIA ESTETICKÁ MEDICÍNA - HORE NA LIŠTE - ZÁMOK ŠIMÁK PEZINOK -    5.6. - LENISNA / JUVELOOK - NOVÁ INOVATÍVNA FOORMULA - KYSELINY POLYMLIEČNEJ PDLLA - Dr. ALAN TIGIEV   10.6. - PBSERUM - INOVATÍVNA REDUKCIA TUKU VĎAKA ENZÝMOM  - MUDr. MICHAELA BLAŠKO, Phd.      21.5 - PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA NOVINKY - KOŠICE     18.5 - HYDROPEPTIDE - SILA 77 PEPTIDOV - KOŠICE   21.6. - PBSERUM COSMECEUTICALS - ENZÝMOTERAPIA A INTELIGENTNÝ PEELING  16.9. - KOZMETOLOGICKÝ KONGRES S PRAKTICKÝMI WORKSHOPMI

POZNÁTE TECHNOLÓGIU

AIRLESS 

SKIN MINUTE SWITZERLAND ?

100 % CLEAN FORMULA

96% BIO COSMETICS

VÝŤAŽKY Z ALPSKÝCH BYLÍN

VODA  Z  ALPSKÝCH  ĽADOVCOV

 

Tajomstvo kozmetického radu Skin Minute spočíva v optimálnej kombinácii rastlín, ktoré nám darovala príroda, spracované s vysokými švajčiarskými technológiami. Technológovia a vývojári zošvajčiarskej spoločnosti používajú klasické poznatky z farmácie, fytoterapie, biochémie a rastlinárstva a zároveň prehodnocujú a upravujú suroviny, čo im umožňuje kombinovať dary prírody s modernými vedeckými know-how z celého sveta a používať tie najinovatívnejšie metódy,  ktoré schopná ponúknuť súčasná medzinárodná veda.

 Všetky zložky vyrábané kozmetiky sú hypoalergénne, neobsahujú lepok, parafínové oleje, parabény, sulfáty, silikón, mikroplasty a polyetylénglykol.  Výrobky sa samozrejme netestujú na zvieratách.
Kozmetika Skin Minute má
certifikát Swisscos a hodí sa pre vegetariánov a vegánov.  
V produktovom rade sú široko zastúpené prípravky s kyselinou hyalurónovou pre hlbokú hydratáciu pokožky. Použité látky sú dokonalým príkladom symbiózy prírody a vysokých technológií. Právom hovoríme výrobkom Skin Minute „prírodný švajčiarsky hi-tech“.
Priaznivé ceny na kozmetiku značky Skin Minute sú výsledkom našej snahy ponúkať produkty vyššej triedy dostupné pre každú ženu.

Absolútnym „must have“ sú prípravky Skin Minute so HYA SERUM 3D HYDRATEMPO,
ktorý obsahujú až 
 96% Prírodných zložiek  ako aj väčšina kozmetických produktov Skin Minute

 
  • SWISSCOS TM CERTIFIED 


     

 
 
Airless trubice, patent Skin Minute, je koncipovaný pre väčšiu odolnosť, účinnosť a bezpečnosť v kozmetickej starostlivosti o pokožku. Zdieľame inovácie a dokonalosť švajčiarskeho kozmetologického výskumu.
 
VÝHODY
Silná značka okolo patentovaného švajčiarskeho konceptu „Body Minute“.
• Vyrobené vo Švajčiarsku a certifikované SwisscostTM
• Biotechnologické zložky spájajúce vedu a prírodu
• Exkluzivita - ako jediný produkt starostlivosti o krásu Institute
získané z know-how našich estetikov
• Poskytuje všetkým ženám prvotriedne kozmetické produkty na trhu
a zároveň aj najlepšiu cenu


 
Absolútnym „must have“ je prípravok Skin Minute HYA SERUM 3D HYDRATEMPO,
ktorý obsahuje  
96 % PRÍRODNÝCH ZLOŽIEK ako aj väčšina kozmetických produktov skin Minute


HYA SERUM 3D HYDRATEMPO
Toto tvarovacie sérum stimuluje prirodzené regeneračné a obnovovacie schopnosti pleti a pomáha ju viditeľne vypnúť a spevniť.  Vďaka tomu, že pomáha obnoviť pružnosť a hydratáciu, vyzerá pleť mladšia, pevnejšia a viditeľne vytvarovanejšia.


V zložení produktu nájdeme symphytum phytocelltech (3d-skinregenerative) ktorý sa získava z kmeňových buniek prastarej liečivej rastliny.  táto zložka obnovuje prirodzenú schopnosť regenerácie pokožky a podporuje epidermis pomocou vysokého obsahu kyseliny hyalurónovej.  
N niekoľkatých testoch preukázal tento extrakt 88% zvýšenie hrúbky epidermis, 50% zvýšenie zjemňujúceho účinku a 11% zvýšenie obnovy buniek.


Springmint je komplex na báze organických listov mäty piepornej, ktorý pôsobí na proces starnutia pokožky, na jej hrúbku, pružnosť a hĺbku vrások.  testy in vivo tohto komplexu preukázali zvýšenie hrúbky pokožky o 12% a pružnosti o 10% po 4 týždňoch aplikácie.  
U vrások typu vranie stopy bolo preukázaných 11% a u vrások nad perou 6% zníženie ich hĺbky.


Anchoryl vita je komplex založený na kmeňových bunkách chrastavca roľného, ​​liečivé rastliny bohaté na peptidy a prírodné cukry.  Táto zložka stimuluje mechanické a biologické funkcie vývoja pokožky.  Posilňuje tiež spojenie medzi hornou a strednou vrstvou pokožky.

Objednať je možné len na e-shope  
MEDICALS - COSMETICS.  Sme výhradný distribútor.